Bukmacher Totalbet zachęca do rejestracji nowych graczy. Ponieważ dla osób, którzy dokonają rejestracji operator przewidział Freebet w postaci 25 PLN. To kolejna ciekawa promocja tego nowego legalnego bukmachera online.

Totalbet oferuje freebet 25 PLN

Jakie warunki musimy spełnić, że bonus trafił na nasze konto:

  1. Musimy dokonać rejestracji na stronie bukmachera https://totalbet.pl/
  2. Musimy przejść pozytywnie weryfikację naszych danych osobowych.

Po przejściu tego etapu bukmacher przyzna nam freebeta w wysokości 25 PLN. Będzie on dostępny do zawarcia kuponu, który będzie znajdował w prawym dolnym rogu. Jednak jeżeli chcemy sprawdzić saldo konta freebetowego, można tego dokonać w zakładce Moje konto -> Freebety.

Betclic kod promocyjny
Betclic kod promocyjny

Freebetem należy dokonać obrotu. Bukmacher wymaga on nas stworzyć kupon za 25 PLN. Dopuszczalna opcja to zagranie singla lub kuponu wielozdarzeniowego. Jednak kurs łączny na kuponie nie może być mniejszy niż 2.00.

Ewentualna wygrana z bonusu nie polega obrotowi. Bukmachera dopuszcza wypłacenie jej bądź obstawiania kolejnych zakładów.

Tu otworzysz legalne i darmowe konto bukmacherskie – www.Totalbet.pl!

Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułForbet zwiększa wygraną o 14%
Następny artykułBonus 100% od Totalbet
Wiele od niego można wymagać, ale zaangażowaniem przebija chyba wszystkich. Człowiek robot - pracuje po 6h dziennie i ciagle mu mało. Człowiek instytucja!