Bukmacher Betclic nagradza wszystkich swoich aktywnych gracz, którzy obstawiają mecze z Wimbledonu. Każdy z typerów może liczyć na bonus o wartości 40 PLN.

Wimbledon 2021: Bonusy dla graczy za obstawienie meczy od Betclic

Wimbledon 2021: Bonusy dla graczy za obstawienie meczy od Betclic

Nie da się ukryć, że ciekawych potyczek podczas Wimbledonu na pewno nie zabraknie. W dodatku na kortach w Londynie będzie mogli oglądać najlepsze zawodniczki i zawodników w tym. m.in. Federera.

Z okazji tego turnieju bukmacher Betclic oferuje każdemu graczowi limitowaną ofertę promocyjną „Misja tenis”, która jest aktywna do 4 lipca do godziny 23:59. Nadmienić trzeba, ze chcąc wziąć w niej udział to koniecznie trzeba się zapisać na stronie www.Betclic.pl.

Bonus do 40 PLN na Wimbledon

Każdy z użytkowników oferuje graczom limitowaną ofertę promocyjną za obstawienie meczy spotkań Wimbledonu. Wystarczy zagrać dowolny kupon AKO, który będzie spełniał następujące warunki:

  • co najmniej cztery zdarzenia
  • kurs łączny nie mniejszy niż 4.00
  • wyłącznie zdarzenia z Wimbledonu, które muszą byc z oferty przedmeczowej oraz na żywo
  • stawka minimalna 20 PLN
Betfan najnowszy kod promocyjny

W przypadku, gdy zagrany przez gracza zakład okaże się wygrany to super. Bowiem na konto gracza poza wygraną gotówką trafi extra premia o wartości nawet 40 PLN.

Kod promocyjny w Betclic Polska:

Legalny bukmacher w Polsce Betclic oferuje każdemu graczowi limitowaną ofertę promocyjną wszystkim użytkownikom na start zakład bez ryzyka do 550 PLN.

Cashback będzie aktywny graczom jedynie w momencie wpisania kodu promocyjnego –> KOD550 w formularzu rejestracyjnym. A jest to jedyna możliwość, aby to wykonać.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułLegalny bukmacher BetFan rozdaje nagrody za obstawienie Mistrzostw Europy 2020
Następny artykułDarmowy freebet od bukmachera eWinner
Wiele od niego można wymagać, ale zaangażowaniem przebija chyba wszystkich. Człowiek robot - pracuje po 6h dziennie i ciagle mu mało. Człowiek instytucja!