Ledwo co zakończyły się zmagania ligowe, a już czekają nas kolejne emocjonujące mecze w piłce nożnej. A mianowicie spotkania w Lidze Narodów, a z tej okazji bukmacher STS przygotował promocję, w której to można liczyć na darmowe środki.

Liga Narodów 2022: Extra 50 PLN od bukmachera STS

Liga Narodów 2022: Extra 50 PLN od bukmachera STS

Na środę, tj. 1 czerwca zaplanowano jedno spotkanie, ale dla nas bardzo ciekawie, ponieważ Biało – Czerwoni zmierzą się w rywalizacji z Walią.

Natomiast każdy z graczy ma prawo skorzystać z limitowanej oferty promocyjnej „Obstaw i odbierz do 50 PLN. Zagraj mecz reprezentacji Polski”, a jest ona dostępna do 1 czerwca do godziny 23:59.

Użytkownik, który chce skorzystać z tej oferty koniecznie musi się do niej zapisać na stronie www.STS.pl i to jeszcze przed zagraniem pierwszego kuponu promocyjnego.

Bonus do 50 PLN na mecz Polska – Walia

Bukmacher STS w ramach oferty promocyjnej „Obstaw i odbierz do 50 PLN. Zagraj mecz reprezentacji Polski” kwalifikuje wyłącznie kupony SOLO i AKO, na których to musi znajdować się co najmniej jedno zdarzenie dotyczące meczu piłki nożnej Polska – Walia.

Kurs łączny kuponu promocyjnego nie może być mniejszy niż 2.50, zaś stawka wynosić musi minimum 20 PLN.

sts kod na bonus
Darmowy bonus 140 PLN bez ryzyka u bukmachera STS. Kod promocji BETONLINE

Gracz, który zagra kupon spełniający powyższe warunki promocji otrzyma w prezencie bonus o wartości 50% stawki. Maksymalna wartość na jaką może liczyć każdy gracz to nawet 50 PLN.

Aktualny kod promocyjny w STS:

Bukmacher STS online wszystkim graczom oferuje limitowany pakiet powitalny na sam start, w którym to można liczyć na trzy premie za trzy pierwsze wpłaty o łącznej wartości nawet 1500 PLN.

Dodatkowo trzeba mieć na uwadze, że pierwszy kupon z zakładów bukmacherskich, Betgames oraz sportów wirtualnych jest objęty Cashbackiem, gdzie w przypadku przegranej gracz otrzyma zwrot stawki.

Jednak powyższe bonusy będą aktywne wszystkim graczom pod prostym warunkiem. A mianowicie wpisaniu kodu promocyjnego –>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12.Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułEkspert + na UFC 274. 20 000 PLN od Fortuny za obstawienie walk
Następny artykułFortuna rozdaje bonusy za obstawienie meczy. Pula nagród 30 000 PLN
Wiele od niego można wymagać, ale zaangażowaniem przebija chyba wszystkich. Człowiek robot - pracuje po 6h dziennie i ciagle mu mało. Człowiek instytucja!