Bukmacher STS w związku z meczami w europejskich pucharach tj. Lidze Mistrzów, Ligi Europy i Ligi Konfrontacji oferuje specjalną akcję promocyjną, w której to zmniejsza przegrane. Każdy z użytkowników może liczyć na gwarantowane 50 PLN.

Bonus do 50 PLN za obstawienie europejskich pucharów w STS

Bonus do 50 PLN za obstawienie europejskich pucharów w STS

Nie da się ukryć, że przed nami bardzo ciekawe starcia, w których to emocji nie powinno brakować, ponieważ dojdzie do takich spotkań, jak m.in. PSG – Real Madryt, Inter – Liverpool, Salzburg – Bayern Monachium, Porto – Lazio, czy też Barcelona – Napoli.

Na tą okazję bukmacher STS online przygotował wszystkim typerom specjalną akcję promocyjną, w której to można liczyć na 50 PLN.

Chcąc wziąć udział w ofercie „Cashback do 50 PLN. Obstawiaj europejskie puchary” należy się do niej zapisać na stronie www.STS.pl, a jest ona aktywna wyłącznie w dniach od 15 do 17 lutego do godziny 23:59.

Cashback na europejskie puchary w STS:

Warunki promocji „Cashback do 50 PLN. Obstawiaj europejskie puchary” trzeba śmiało powiedzieć, że są niezwykle proste i czytelne dla wszystkich użytkowników.

Dopuszczone są zakłady pojedyncze i wielozdarzeniowe, które muszą spełniać następujące warunki:

  • minimum jedno zdarzenie pochodzące z europejskich pucharów. tj. Ligi Mistrzów, Ligi Europy, czy też Ligi Konferencji
  • typ obowiązkowo musi być z oferty przedmeczowej
  • kurs zdarzenia wynosić musi minimum 1.50
Bonus do 500 PLN na start u bukmachera www.Fuksiarz.pl. Kod promocyjny –> BETONLINE

W przypadku, gdy zakład okaże się przegrany to użytkownik w żadnym wypadku nie straci całej gotówki, ponieważ za każdy taki kupon otrzyma zwrot 15% stawki, aż do 50 PLN.

Jaki jest aktualny kod promocyjny w STS?

Zakłady bukmacherskie STS online oferują każdemu użytkownikowi specjalny pakiet powitalny, w którym to można liczyć na darmowe środki nawet o wartości 1229 PLN.

Gracz, który wpisze kod promocyjny –> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym, automatycznie dokona aktywacji następujących bonusów.

Za samo założenie konta typer otrzyma 29 PLN i to bez żadnej wpłaty! Na kolejną premię użytkownik może liczyć po pierwszym depozytu wówczas otrzyma jego równowartość, aż do 1200 PLN!


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12.Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułDarmowe bonusy dla typerów od Superbet. Pewne 50 PLN
Następny artykułBetfan kontra Fortuna – kto wypada lepiej w oczach graczy?
Wiele od niego można wymagać, ale zaangażowaniem przebija chyba wszystkich. Człowiek robot - pracuje po 6h dziennie i ciagle mu mało. Człowiek instytucja!