Specjalną ofertę promocyjną wszystkim graczom oferuje legalny bukmacher STS online. Na konto każdego z graczy za obstawieni meczy z Indian Wells może trafić nawet 50 PLN.

Bonus do 50 PLN za obstawienie Indian Wells od STS

Bonus do 50 PLN za obstawienie Indian Wells od STS

Warto jest dodać, że turniej Indian Wells zapowiada się bardzo ciekawie i emocji w nim nie powinno zabraknąć. W dodatku będziemy mogli oglądać naszych rodaków, jak Hurkacza, czy Igę Świątek.

Na przeciw typerom wychodzi legalny bukmacher STS i oferuje swoim użytkownikom limitowaną ofertę promocyjną „Obstawiaj Indian Wells i otrzymaj do 50 PLN”, która jest dostępna wyłącznie w dniach od 6 do 13 października do godziny 23:59. Gracz, który chce skorzystać z tej akcji musi do niej dołączyć na stronie www.STS.pl.

Indian Wells 2021 – bonusy bukmacherskie

Warunki promocji „Obstawiaj Indian Wells i otrzymaj do 50 PLN” są niezwykle proste. Wystarczy zagrać kupon SOLO lub AKO, na którym to znajdować musi się co najmniej jeden typ z oferty LIVE na Indian Wells o kursie nie mniejszym niż 1.50.

Bonus od bukmachera Fortuna bez depozytu. Kod promocji BETONLINE

W przypadku, gdy taki zakład okaże się wygrany to super. Bowiem oprócz wygranej gotówki na konto gracza trafi dodatkową kasa w wysokości 20% stawki. Może ona wynieść nawet 50 PLN.

Jaki jest aktualny kod promocyjny w STS?

Zakłady bukmacherskie STS online oferują każdemu graczowi na sam start najnowszy pakiet powitalny, w którym to typerzy na sam początek mogą liczyć na:

  • 29 PLN za założenie konta i to bez żadnego depozytu
  • premię równowartości dokonaj wpłaty, aż do 1200 PLN

Chcąc dokonać pakietu powitalnego gracz musi mieć na uwadze, że koniecznie trzeba wpisać kod promocyjny –>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. Zaznaczyć jest niewątpliwie warto to, iż jest to jedyna możliwość, aby to wykonać.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12.Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułPKO Ekstraklasy: Bonusy dla najlepszych typerów od Betclic
Następny artykułDarmowe bonusy dla graczy za typowanie meczów. Pula nagród 15 000 PLN w Betclic
Wiele od niego można wymagać, ale zaangażowaniem przebija chyba wszystkich. Człowiek robot - pracuje po 6h dziennie i ciagle mu mało. Człowiek instytucja!