Bukmacher Betclic Polska online oferuje wszystkim graczom specjalną ofertę promocyjną za obstawienie meczy. Wystarczy wytypować dowolne rozgrywki u wspomnianego operatora, aby to liczyć nawet na premię o wartości 200 PLN.

Obstawiaj mecze w Betclic i odbieraj bonusy. 200 PLN dla każdego

Obstawiaj mecze w Betclic i odbieraj bonusy. 200 PLN dla każdego

A na pewno jest co obstawiać, ponieważ pomimo, że mamy zimę mecze rozgrywane są w zdecydowanej większości dyscyplin i to tak popularnych, jak piłka nożna, siatkówka, koszykówka, hokej na lodzie, czy też tenis.

Użytkownik, który chce skorzystać z promocji „Odbierz dary. Nawet 200 PLN” to trzeba koniecznie do niej się zapisać na stronie www.Betclic.pl. A wspomniana oferta promocyjna jest aktywna typerom wyłącznie w dniach od 6 do 9 stycznia do godziny 23:59.

200 PLN za obstawienie meczy:

Zadaniem graczy w promocji „Odbierz dary. Nawet 200 PLN” jest zagranie kuponu AKO, na którym muszą znajdować się dowolne zdarzenie, jakie bukmacher Betclic posiada w swojej ofercie. A typy mogą pochodzić zarówno z oferty przedmeczowej, ale i LIVE.

Jednak wymagane od bukmachera Betclic jest to, iż zakład promocyjny musi zostać zawarty za co najmniej 20 PLN, a kurs łączny nie mniejszy niż 20 PLN.

Darmowy bonus 29 PLN za rejestrację dostępny u bukmachera STS i to bez depozytu. Kod promocji BETONLINE

Jeśli zakłady zostaną rozliczone, jako wygrane to użytkownik poza wygrana gotówkę otrzyma dodatkową premię:

  • 3 kupony – bonus 40 PLN
  • 5 kuponów – bonus 80 PLN
  • 10 kuponów – bonus 200 PLN

Nagrody na kontach graczy znajdą się najpóźniej do 11 stycznia do godizny 17:00.

Kod promocyjny w Betclic 2022:

Legalny bukmacher Betclic online oferuje każdemu graczowi limitowaną ofertę promocyjną, w której to można liczyć na sam start na zakład bez ryzyka. Cashback będzie aktywny typerom pod warunkiem wpisania kodu promocyjnego –>> KOD550 w formularzu rejestracyjnym.

To sprawi, że jeśli zakład okaże się przegrany to gracz nie straci gotówki, ponieważ będzie mógł liczyć na zwrot 100% stawi, gdzie można wynieść nawet 550 PLN.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułTypuj Turniej Czterech Skoczni i wygrywaj więcej od STS
Następny artykułDarmowe bonusy dla typerów od Superbet. Pewne 50 PLN
Wiele od niego można wymagać, ale zaangażowaniem przebija chyba wszystkich. Człowiek robot - pracuje po 6h dziennie i ciagle mu mało. Człowiek instytucja!