Sezon narciarski dobiega końca. Jednak fani tej dyscypliny mogą liczyć na większą wygraną z bukmacherem Fortuna, który to podczas najbliższego weekendu zwiększa wygrane swoim graczom o 14%.

Fortuna zwiększa wygrane na skoki narciarskie

Fortuna zwiększa wygrane na skoki narciarskie

W promocji może wziąć udział każdy gracz, który ma zweryfikowane konto u bukmachera Fortuna, a także wcześniej dokonał minimum jednego depozytu u bukmachera.

„Happy Hours” obowiązuje:
-sobota, 16.03. Happy Hours: 13:45-15:45
-niedziela, 17.03. Happy Hours: 14:00-16:00

I to właśnie tylko w tych godzinach pojawi się bonus na stronie bukmachera w kategorii skoków narciarskich.

Jadnak należy pamięć, że kupon musi spełniać jeszcze inne warunki. Muszą znaleźć się jedynie na nim zdarzenia ze skoków nafciarskich z oferty przedmeczowej. Bukmacher Fortuna wymaga co najmniej trzech zdarzeń na kuponie, gdzie stawka będzie nie mniejsza niż 20 PLN. Jednak trzeba pamiętać, że środki za jakie zostanie zawarty kupon muszą pochodzić z konta głównego.

Darmowy bonus 29 PLN za rejestrację dostępny u bukmachera STS i to bez depozytu. Kod promocji BETONLINE

Tego bonusu nie można łączyć z Superofertą, Hitem Dnia oraz Zakładem Bezpiecznym, a także z promocji są wykluczone kupony, które podlegają szybszej wypłacie „Early Cash Out”.

Automatycznie wygrana zostanie zwiększona o 14%, jeżeli gracz spełnia powyższe warunki promocji, a także jego kupon został rozliczony jako wygrany.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułKonkurs na LOTTO Ekstraklasę. Nagroda główna 15 000 PLN.
Następny artykułBukmacher Fortuna rozdaje bony po 200 PLN
Wiele od niego można wymagać, ale zaangażowaniem przebija chyba wszystkich. Człowiek robot - pracuje po 6h dziennie i ciagle mu mało. Człowiek instytucja!