Tradycyjnie już w czwartki, kiedy jest rozgrywana Liga Europy bukmacher Fortuna zwiększa wygrane swoim graczom o 14%. Warunek jest prosty trzeba dokonać zawarcia kuponu w godzinach 17:00 – 18:00.

Fortuna zwiększa wygrane

Fortuna zwiększa wygrane

Udział w tej promocji mogą wziąć wszyscy gracze, którzy posiadają zweryfikowane konto u bukmachera Fortuna, a także wcześniej dokonali minimum jednego depozytu.

Swojego udziału w tej promocji nie trzeba nigdzie zgłaszać. Jednak należy pamiętać, że trzeba dokonać zawarcia kuponu w czwartek 18 kwietnia w godzinach 17:00 – 18:00. Bowiem jedynie w tym czasie dostępne będzie zdarzenie „bonus Happy Hours”, które należy dodać do kuponu.

Bonus od bukmachera Forbet bez depozytu. Kod promocji BETONLINE

Bukmacher Fortuna wymaga, żeby ana kuponie znalazły się minimum trzy zdarzenia z ofert przedmeczowej bukmachera. Lecz należy pamiętać pamiętać, że muszą to być zdarzenia z oferty bukmachera z piłki nożnej! Natomiast minimalna stawka kuponu promocyjnego musi wynieść minimum 20 PLN.

Należy jednak pamiętać, że tego kuponu nie można łączyć z Superofertą, hitem dnia oraz zakładem bezpiecznym,.

Jeżeli spełniasz powyższe warunki promocji, a także Twój kupon zostanie rozliczony jako wygrany to bukmacher automatycznie zwiększy wygraną o 14%.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułForbet podwyższa wygraną o 12% – 16 kwietnia (wtorek)
Następny artykułDodatkowy bonus za depozyt od bukmachera LvBet
Wiele od niego można wymagać, ale zaangażowaniem przebija chyba wszystkich. Człowiek robot - pracuje po 6h dziennie i ciagle mu mało. Człowiek instytucja!