W najbliższą sobotę, tj. 16 listopada reprezentacja Polski rozegra kolejne spotkanie eliminacyjne do Mistrzostw Europy 2020. W związku z tym meczem bukmacher BetClic przygotował promocję graczom, w której to wytypowanie strzelca można otrzymać bonus nawet o wartości 100 PLN.

BetClic: Darmowe promocje 2019

BetClic: Darmowe promocje 2019

Oferta skierowana jest do każdego gracza, który posiada zweryfikowane konto u legalnego bukmacher BetClic, a także wcześniej dokonał minimum jednej wpłaty.

Promocja „Złoty Gol” dostępna jest graczom w dniach od 14 listopada do 16 listopada. Użytkownik, które chce wziąć w niej udział musi się do niej zapisać. Można to jedynie wykonać na stronie bukmachera BetClic.pl, a następnie na podstronie tej akcji.

Należy jednak wiedzieć, że w ramach akcji „Złoty Gol” kwalifikują się jedynie kupony SOLO, na których będzie znajdować się wyłącznie typ na dowolnego strzelca bramki w rywalizacji pomiędzy Izraelem, a Polską w ramach eliminacji Mistrzostw Europy 2020.

Typ może pochodzić z oferty przedmeczowej jak i na żywo.

Betfan kod promocyjny
Betfan kod promocyjny

Kupon promocyjny musi zostać zagrany za kwotę minimum 20 PLN. Jednak automatycznie z tej akcji wykluczone są zakłady zawarte za środki bonusowe.

Gracz, którego zagrany kupon spełnia powyższe warunki promocji, a poza tym został rozliczony jako wygrany może liczyć na darmowy bonus oprócz wygranej. Maksymalnie na konto gracza może trafić nawet 100 PLN. Wysokość darmowych środków, które trafią na konto gracza naliczane są w następujący sposób „wygrana – stawka = zysk netto”.

Ewentualne nagrody znajdą się na kontach gracza najpóźniej w dniu do 19 listopada do godz 23:59.

Betclic bonus powitalny 510 PLN. Cashback ze specjalnym kodem promocyjnym!

Cashback, czyli pierwszy zakład bez ryzyka do 510 PLN oferuje swoim graczom bukmacher BetClic. Wystarczy jedynie wpisać kod promocyjny KOD510 podczas rejestracji konta.

Jeśli zagrany kupon okaże się przegrany to bukmacher BetClic dokona zwrotu 100% stawki, gdzie maksymalnie można liczyć nawet na 510 PLN. W razie wygranej na konto gracza trafi cała kwota.

Poza tym regularnie bukmacher BetClic Polska oferuje swoim graczom ciekawe promocje jak i bonusy. Dodatkowo dostępna jest BetClic TV, gdzie legalnie i to na żywo można oglądać wydarzenia sportowe.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułMilenium promocje dla nowych użytkowników na start
Następny artykułKonkurs esportowy u bukmachera LvBet. Nagrody do wygrania
Wiele od niego można wymagać, ale zaangażowaniem przebija chyba wszystkich. Człowiek robot - pracuje po 6h dziennie i ciagle mu mało. Człowiek instytucja!