Bukmacher LvBet w dniach od 15 listopada do 15 grudnia przeprowadza konkurs Esprotowy, w którym to nagrodzi najlepszych typerów. Niewątpliwie jest o co walczyć, ponieważ nagroda główna to komputer G4M3R 500 i5 o wartości 5499 PLN oraz sprzęt komputerowy!

LvBet konkursy bukmacherskie 2020

LvBet konkursy bukmacherskie 2020

Udział w tej akcji może wziąć każdy typer, który posiada zweryfikowane konto u legalnego bukmachera LvBet, a poza tym wcześniej dokonał minimum jedne wpłaty.

Gracz nie musi nigdzie zgłaszać udziału, ani też się zapisywać. Należy jednak pamiętać, że ta promocja trwa w dniach od 15 listopada do 15 grudnia.

W konkursie biorą udział wyłącznie kupony SOLO i AKO, których kurs łączny musi wynosić minimum 1.50. Na kuponie mogą znajdować się typy przedmeczowej jak i na żywo, ale wszystkie muszą pochodzić z oferty esportowe z takich zmagań jak CS:GO, Dota 2, Starcraft, Starcraft 2, LoL, Warcraft oraz King of Glory.

Minimalna stawka to 10 PLN. Należy jednak wiedzieć, że z tej akcji są wykluczone kupony zawarte za środki promocyjny.

Nagrody trafią do graczy, którzy uzbierają najwięcej punktów, a system punktowania przedstawia się następująco:

  • Punkty za wygrane zakłady: kurs x stawka x ilość selekcji
  • Punkty za przegrane zakłady: stawka x ilość selekcji
Betclic kod promocyjny
Betclic kod promocyjny

W ramach tego konkursu bukmacher LvBet przyzna nagrody graczom w dwóch etapach.

Pierwszy raz będzie miało to miejsce w połowie konkursu. Nagroda główna na tym etapie to 800 PLN. Łącznie dziesięciu graczy będzie mogło cieszyć się z darmowych środków.

PozycjaBonus
1 Miejsce800 PLN
2 Miejsce600 PLN
3 Miejsce400 PLN
4-6 Miejsca300 PLN
7-10 Miejsca200 PLN

Drugi etap to na zakończenie konkursu. Tutaj również nagrody trafią do dziesięciu graczy, którzy uzbierali najwięcej punktów. Jest nie da się ukryć, że o co walczyć, ponieważ nagroda główna to komputer o wartości 5499 PLN oraz sprzęt komputerowy!

PozycjaNagroda
1 MiejsceKomputer o wartości 5500 PLN + dodatki
2 MiejsceMonitor Samsung o wartości 1000 PLN + dodatki
3 MiejsceKlawiatura Razer Black Widow + dodatki
4-6
Miejsca
Słuchawki: Steelseries Arctis 3 bluetooth
7-10
Miejsca
Mysz: Razer Deathadder

Jaki kod promocyjny u bukmachera LvBet?

Bukmacher LvBet oferuje na start graczom najnowszy pakiet powitalny, gdzie to można: freebet o wartości 20 PLN do wykorzystania na zakłady bukmacherskie i to bez dokonania żadnej wpłat.

Bonus równowartości pierwszego depozytu, gdzie to maksymalnie gracz może otrzymać nawet 1000 PLN.

Ten pakiet powitalny zostanie aktywowany graczom pod warunkiem, że wpiszą kod promocyjny „BETONLINE” w formularzu rejestracyjnym. Później już takiej możliwości nie będą posiadali.


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.