Bukmacher LvBet w dniach od 15 listopada do 15 grudnia przeprowadza konkurs Esprotowy, w którym to nagrodzi najlepszych typerów. Niewątpliwie jest o co walczyć, ponieważ nagroda główna to komputer G4M3R 500 i5 o wartości 5499 PLN oraz sprzęt komputerowy!

LvBet konkursy bukmacherskie 2020

LvBet konkursy bukmacherskie 2020

Udział w tej akcji może wziąć każdy typer, który posiada zweryfikowane konto u legalnego bukmachera LvBet, a poza tym wcześniej dokonał minimum jedne wpłaty.

Gracz nie musi nigdzie zgłaszać udziału, ani też się zapisywać. Należy jednak pamiętać, że ta promocja trwa w dniach od 15 listopada do 15 grudnia.

W konkursie biorą udział wyłącznie kupony SOLO i AKO, których kurs łączny musi wynosić minimum 1.50. Na kuponie mogą znajdować się typy przedmeczowej jak i na żywo, ale wszystkie muszą pochodzić z oferty esportowe z takich zmagań jak CS:GO, Dota 2, Starcraft, Starcraft 2, LoL, Warcraft oraz King of Glory.

Minimalna stawka to 10 PLN. Należy jednak wiedzieć, że z tej akcji są wykluczone kupony zawarte za środki promocyjny.

Nagrody trafią do graczy, którzy uzbierają najwięcej punktów, a system punktowania przedstawia się następująco:

  • Punkty za wygrane zakłady: kurs x stawka x ilość selekcji
  • Punkty za przegrane zakłady: stawka x ilość selekcji
Betclic kod promocyjny
Betclic kod promocyjny

W ramach tego konkursu bukmacher LvBet przyzna nagrody graczom w dwóch etapach.

Pierwszy raz będzie miało to miejsce w połowie konkursu. Nagroda główna na tym etapie to 800 PLN. Łącznie dziesięciu graczy będzie mogło cieszyć się z darmowych środków.

PozycjaBonus
1 Miejsce800 PLN
2 Miejsce600 PLN
3 Miejsce400 PLN
4-6 Miejsca300 PLN
7-10 Miejsca200 PLN

Drugi etap to na zakończenie konkursu. Tutaj również nagrody trafią do dziesięciu graczy, którzy uzbierali najwięcej punktów. Jest nie da się ukryć, że o co walczyć, ponieważ nagroda główna to komputer o wartości 5499 PLN oraz sprzęt komputerowy!

PozycjaNagroda
1 MiejsceKomputer o wartości 5500 PLN + dodatki
2 MiejsceMonitor Samsung o wartości 1000 PLN + dodatki
3 MiejsceKlawiatura Razer Black Widow + dodatki
4-6
Miejsca
Słuchawki: Steelseries Arctis 3 bluetooth
7-10
Miejsca
Mysz: Razer Deathadder

Jaki kod promocyjny u bukmachera LvBet?

Bukmacher LvBet oferuje na start graczom najnowszy pakiet powitalny, gdzie to można: freebet o wartości 20 PLN do wykorzystania na zakłady bukmacherskie i to bez dokonania żadnej wpłat.

Bonus równowartości pierwszego depozytu, gdzie to maksymalnie gracz może otrzymać nawet 1000 PLN.

Ten pakiet powitalny zostanie aktywowany graczom pod warunkiem, że wpiszą kod promocyjny „BETONLINE” w formularzu rejestracyjnym. Później już takiej możliwości nie będą posiadali.


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułIzrael vs Polska darmowy bonus do 100 PLN od bukmachera BetClic
Następny artykułTotolotek bonus powitalny 2098 PLN ze specjalnym kodem promocyjnym!
Wiele od niego można wymagać, ale zaangażowaniem przebija chyba wszystkich. Człowiek robot - pracuje po 6h dziennie i ciagle mu mało. Człowiek instytucja!