Masz zamiar dokonać zawarcia kuponu na turniej e-sportowy Intel Extreee Masters w Katowicach. Jak tak to warto wziąć jest udział konkursie prowadzonym przez bukmachera LvBet i tym samym walczyć o nagrody. Łącznie bukmacher nagrodzi dziesięciu najlepszym typerów w tej imprezie. Zwycięzca otrzyma zaś komputer G4M3R 500, którego wartość wynosi 3500 PLN.

Wspomniana impreza trwa do 3 marca. I do tego czasu możemy typować zdarzenia podczas na turnieju e-spotowego Intel Extreme Masters w Katowicach. Zawodnicy będą mierzyli się w sześciu grach, takich jak:

  • CS:GO
  • Starcraft
  • Starcraft 2
  • LoL
  • Warcraft
  • King Of Glory

W promocji biorą udział jedynie kupony, które będą miały tylko zdarzenia na turniej esportowy – Intel Extreee Masters w Katowicach. Stawka minimalna kuponu nie może być mniejsza niż 10 PLN. Wygra ta osoba, która zbierze najwięcej punktów. A sposób zdobywania punktów wygląda następująco:

  • punkty za wygrane zakłady: kurs x stawka x ilość selekcji
  • punkty za przegrane zakłady: stawka x ilość selekcji

A jest na pewno, o co walczyć. Ponieważ bukmacher LvBet przewidział nagrody dla dziesięciu najlepszych typerów, zarówno rzeczowe jak i finansowe. Podział nagród wygląda następująco:
1 Miejsce: Komputer G4M3R 500
2 Miejsce: Monitor Samsung C24FG43FQUX
3 Miejsce: Mysz optyczna Steel Series Sensei 310 + klawiatura Steele Series Apex M750
4 Miejsce: BONUS 500 PLN
5 Miejsce: BONUS 400 PLN
6 Miejsce: BONUS 300 PLN
7 Miejsce: BONUS 250 PLN
8 Miejsce: BONUS 200 PLN
9 Miejsce: BONUS 150 PLN
10 Miejsce: BONUS 100 PLN

Nie masz konta w LvBET? Założysz je za darmo na www.LvBET.pl!


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBonus LvBet nawet do 200 PLN za dokonanie depozytu
Następny artykułLvBet zwiększa wygrane na niemiecką Bundesligę o 14%
Wiele od niego można wymagać, ale zaangażowaniem przebija chyba wszystkich. Człowiek robot - pracuje po 6h dziennie i ciagle mu mało. Człowiek instytucja!