Podczas najbliższego weekendu zostanie rozegrana dwudziesta szósta kolejka LOTTO Ekstraklasy. Podczas to której bukmacher LvBet prowadzi konkurs dla swoich graczy. Nagroda główna to 15 000 PLN.

Typuj LOTTO Ekstraklasę i wygrywaj nagrody

Typuj LOTTO Ekstraklasę i wygrywaj nagrody

W promocji mogą wziąć udział Ci gracze, którzy mają zweryfikowane konto u bukmachera LvBet. A poza tym wcześniej dokonali minimum jednej wpłaty.

Chcąc wziąć udział w konkursie nie trzeba nigdzie zgłaszać swojego udziału, ani się zapisywać. Wystarczy, że dokonamy zawarcia kuponu, na którym będą znajdować się wszystkie mecze z dwudziestej szóstej kolejki LOTTO Ekstraklasy. Kupon musi zostać zawarty przed rozpoczęciem pierwszego spotkania, czyli do piątku 15 marca do godz. 17:59. Podczas tej promocji można oddać tylko typy 1 x 2 (typy tylko na zwycięstwo gospodarzy lub remis lub zwycięstwo gości).

A trzeba oddać typy na poniższe mecze:

Wisła Płock – Pogoń Szczecin Piątek 18:00
Lech Poznań – Górnik Zabrze Piątek 20:30
Jagiellonia Białystok – Korona Kielce Sobota 15:00
Zagłębie Sosnowiec – Lechia Gdańsk Sobota 18:00
Legia Warszawa – Śląsk Wrocław Sobota 20:30
Zagłębie Lubin – Arka Gdynia Niedziela 15:30
Piast Gliwice – Miedź Legnica Niedziela 15:30
Wisła Kraków – Cracovia Kraków Niedziela 18:00

Darmowy bonus 29 PLN za rejestrację dostępny u bukmachera STS i to bez depozytu. Kod promocji BETONLINE

Podczas tej promocji każdy typer może oddać cztery kupony. Stawka nie może być mniejsza niż 10 PLN, a środki za jakie został zawarty kupon muszą pochodzić z konta głównego.

A jest na pewno o co walczyć, ponieważ nagroda główna w tym konkursie to 15 000 PLN. Taka kwota powędruje do typera, który wytypował poprawnie wszystkie zdarzenia. Za jeden błąd przyzna nagrodę w wysokości 3 000 PLN, zaś przy trzech błędach możemy liczyć na 10 PLN.

Należy jednak pamiętać, że w promocji nie biorą udziału kupony, na których została wykorzystana opcja Cash -Out.

Jeden gracz może otrzymać jeden bonus. A ewentualny nagroda trafi na konto typerów w dniu 18.03.19 do godziny 17:00.

Otrzymana gotówkę będzie można wypłacić z LVbet pod warunkiem dokonania jednokrotnego obrotu po kursie co najmniej 1.75.


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułMniejsza przegrana na Ligę Mistrzów o 50%
Następny artykułHappy Hours na skoki narciarskie. Większe wygrane o 14%!
Wiele od niego można wymagać, ale zaangażowaniem przebija chyba wszystkich. Człowiek robot - pracuje po 6h dziennie i ciagle mu mało. Człowiek instytucja!