Podczas najbliższego weekendu zostanie rozegrana trzydziesta druga kolejka angielskiej Premier League. W związku z czym bukmacher LvBet przeprowadza konkurs dla swoich graczy, gdzie można wygrać nawet 20 000 PLN.

Typuj Premier League i wygrywaj nagrody!

Typuj Premier League i wygrywaj nagrody!

Udział w promocji może wziąć każdy gracz, który ma zweryfikowane konto u bukmachera LvBet, a poza tym wcześniej dokonał minimum jednej wpłaty. Promocja obowiązuje podczas spotkań trzydziestej drugiej kolejki angielskiej Premier League, lecz kupon musi ostać zawarty do dnia 30 marca do godz. 13:30, czyli pierwszego spotkania.

Darmowy bonus 29 PLN za rejestrację dostępny u bukmachera STS i to bez depozytu. Kod promocji BETONLINE

Swojego udziału w promocji nie trzeba nigdzie zgłaszać, ani się zapisywać. Bowiem wystarczy zawrzeć kupon, na którym będą znajdować się tylko zdarzenia trzydziestej drugiej kolejki zmagań Angielskiej Premier League.

Spotkania jakie muszą znaleźć się na kuponie to:
Fulham FC – Manchester City Sobota 13:30
Manchester United – Watford FC Sobota 16:00
Leicester City – AFC Bournemouth Sobota 16:00
Crystal Palace – Huddersfield Town Sobota 16:00
Brighton and Hove Albion – Southampton FC Sobota 16:00
Burnley FC – Wolverhampton Wanderers Sobota 16:00
West Ham United – Everton FC Sobota 18:30
Cardiff City – Chelsea FC Niedziela 15:05
Liverpool FC – Tottenham Hotspur Niedziela 17:30
Arsenal FC – Newcastle United Poniedziałek 21:00

Na jednego gracza przypada tylko jeden bonus podczas tego konkursu. Jednak co istotne, cztery pierwsze kupony są kwalifikowane do konkursu.

Minimalna stawka każdego kuponu nie może być mniejsza niż 10 PLN. W promocji biorą udział jedynie kupony zawarte za środki własne.

Jest o co walczyć, ponieważ główna nagroda to 20 000 PLN. Trafi ona do gracza, który poprawnie wytypuje wszystkie dziesięć spotkań. Przy jednym błędzie natomiast bukmacher przyzna bonus w wysokości 5 000 PLN, zaś przy dwóch błędach 10 PLN.

Nagrody od LVbet do zwycięzców trafią w dniu 2.04.2019 do godziny 17:00.

Bonus będzie można wypłacić pod warunkiem dokonania jednokrotnego obrotu otrzymaną kwotą po kursie nie mniejsze niż 1.75.


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBukmacher STS rozdaje bonus o wartości 40 PLN za aplikację mobilną
Następny artykułDodatkowy bonus na wygraną na FAME od LvBet
Wiele od niego można wymagać, ale zaangażowaniem przebija chyba wszystkich. Człowiek robot - pracuje po 6h dziennie i ciagle mu mało. Człowiek instytucja!