Przed nami weekend, a jak dobrze wiadomo tym samym konkurs Pucharu Świata. A dla nas dosyć wyjątkowy, bo będzie miał miejsce w Zakopanem. Z tej okazji bukmacher LvBet przewidział konkurs.

Promocja od bukmacher trwa do niedzieli 20 stycznia do godz. 16:00. I do tego momentu musimy typować Polaka, który zostanie zwycięzcą konkursu indywidualnego.

Jeśli Twój faworyt nie zajmie miejsca na podium podczas niedzielnego konkursu, otrzymasz zwrot swojej stawki!Zwrot 100% stawki do 50 PLN będzie wypłacany za przegrany zakład postawiony na zwycięzcę konkursu indywidualnego Pucharu Świata w Zakopanem 2019 (20.01.2019), w przypadku gdy wybrany zawodnik nie zajmie miejsc 1-3.

W promocji biorą udział automatycznie gracze, którzy postawią zakład na Polaka jako zwycięzcę konkursu indywidualnego Pucharu Świata w Skokach Narciarskich w Zakopanem (20.01.2019), a zakład ten okaże się przegrany. Jeśli gracz postawi kupon kombi to zwrot będzie możliwy w przypadku kiedy tylko selekcja na zwycięzcę konkursu indywidualnego Pucharu Świata w Skokach Narciarskich w Zakopanem okaże się przegrana, a pozostałe selekcje będą wygrane.

Jak wytypowany przez Ciebie skoczek nie zajmie jednego z trzech najwyższych miejsc w konkursie, to bukmacher przyzna Ci zwrot 100% stawki za przegrany zakład. Lecz trzeba pamiętać, że na jednego gracza przewidziany jest tylko jeden bonus.

Minimalna kwota za jaką trzeba dokonać zakładu to 10 PLN. Kupon musi zostać zawarty za środki własne. Z drugiej strony bukmacher przyzna maksymalny zwrot w kwocie 50 PLN. Kupony na których zostanie wykorzystana opcja Cash-out nie biorą udziału w promocji.

Jeżeli gracz będzie chciał wypłacić otrzymany bonus to będzie musiał dokonać przynajmniej jednokrotnego obrotu otrzymaną kwota po kursie co najmniej 1.75. Na przestrzeni 30 dni.

Nie masz konta w LvBET? Założysz je za darmo na www.LvBET.pl!

Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułKonkurs na Australian Open z LvBet. Nagroda główna – 2000 PLN
Następny artykułBonus 50 PLN od Etoto na zakłady
Wiele od niego można wymagać, ale zaangażowaniem przebija chyba wszystkich. Człowiek robot - pracuje po 6h dziennie i ciagle mu mało. Człowiek instytucja!