Lubisz dokonywać zakładów na sporty wirtualne? Jak tak to musisz wziąć udział w konkursie jaki prowadzi bukmacher Forbet, gdzie dla zwycięzcy została przewidziana nagroda w wysokości 10 000 PLN. Łącznie zostanie nagrodzonych dziesięciu najlepszych typerów.

Konkurs trwa do 11 lutego. Więc jeszcze mamy sporo czasu, aby zdobywać punkty i walczyć o jak najwyższe cele.

Podczas tego konkursu należy typować sporty wirtualne, tj. piłka nożna, koszykówka, tenis, wyścigi psów czy konne. Wybierze swoją dyscyplinę i obstawiaj zakłady. warto jest podkreślić, że wirtualna piłka nożna dostępna jest w aplikacji mobilnej.

Dla najlepszych typerów podczas tego konkursu przewidziane są bardzo ciekawe nagrody. Ponieważ dziesięciu najlepszych typerów dostanie od Forbet nagrody. A nagroda dla zwycięzcy jest okazała, bowiem wynosi 10 000 PLN. Więc na pewno jest o co walczyć.

Warto jest podkreślić, że im więcej zdarzeń będzie znajdowało się na kuponie tym otrzymujesz więcej punktów. A wygra ten typer, który uzbiera ich najwięcej.

Nagrody są okazałe, ponieważ łącznie dziesięciu najlepszy typerów zostanie nagrodzonych, a sam zwycięzca zgarnie nagrodę w kwocie 10 000 PLN.
Tabela nagród wygląda następująco:

  1. Miejsce- Nagroda 10 000 złotych
  2. Miejsce-Nagroda 3 000 złotych
  3. Miejsce-Nagroda 2 000 złotych
  4. Miejsce-Smartwatch SAMSUNG + Bonus 500 złotych
  5. Miejsce-Smartwatch SAMSUNG + Bonus 500 złotych
  6. Miejsce-Smartwatch SAMSUNG + Bonus 500 złotych
  7. Miejsce-Smartwatch SAMSUNG + Bonus 500 złotych
  8. Miejsce-Smartwatch SAMSUNG + Bonus 500 złotych
  9. Miejsce-Smartwatch SAMSUNG + Bonus 500 złotych
  10. Miejsce-Smartwatch SAMSUNG + Bonus 500 złotych

Jeżeli nie masz konta w Forbet, możesz się zarejestrować w każdej wolnej chwili. Wszystko całkowicie online i bez konieczności poświęcania wielu minut z wolnego czasu!

Darmowe konto bukmacherskie założysz na www.iForbet.pl!

Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułPromocja na rzuty rożne od Etoto
Następny artykułPromocja od Etoto na piłkę nożną
Wiele od niego można wymagać, ale zaangażowaniem przebija chyba wszystkich. Człowiek robot - pracuje po 6h dziennie i ciagle mu mało. Człowiek instytucja!