Masz ciekawe, historyczne zdjęcie związane z historią ŁKSu. Jak tak to warto się nią podzielić i powalczyć o nagrody od bukmachera Forbet. Nagroda główna to dwie wejściówki na sobotni mecz z Garbarnią Kraków, a także inne nagrody.

Pokaż swoje zdjęcie i wygraj nagrody

Pokaż swoje zdjęcie i wygraj nagrody

W promocji mogą wziąć udział tylko te osoby, które mają zweryfikowane konto u bukmachera Forbet. A akcja promocyjna trwa do 1 marca do godz. 13:00.

Promocja polega na opublikowaniu zdjęcia wraz z komentarzem, na którym będą znajdować się pamiątki z historią ŁKSu. Zdjęcie musi zostać opublikowane w mediach społecznościowych, tj. Facebook, Instagram, Twitterze.

Jednak trzeba pamiętać, że jedna osoba może maksymalnie dodać jedno zdjęcie. Jednak całkowity jest zakaz edytowania postów.

Bukmacher forbet skontaktuje się z laureatami konkursu w piątek 01.03.19 po godz. 13:00. Poprzez stronę, na której zostało umieszczone zdjęcie.

Dla najlepszych zdjęć bukmacher przewidział całkiem ciekawe nagrody. Pięć osób, które dodały najciekawsze zdjęcie zostanie nagrodzone podwójnymi wejściowymi na sobotni pojedynek z Garbarnią. A do tego przewidziane są nagrody w formie bonusów oraz firmowych gadżetów.


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułPakiet powitalny dla nowych graczy od STS
Następny artykułFortuna zwiększa wygrane o 14%
Wiele od niego można wymagać, ale zaangażowaniem przebija chyba wszystkich. Człowiek robot - pracuje po 6h dziennie i ciagle mu mało. Człowiek instytucja!