Interesujesz się tenisem? Lubisz obstawiać ten sport? To warto jest skorzystać z promocji ją przygotował bukmacher LvBet, który przeprowadza konkurs dla swoich graczy na dwie imprezy, tj. Indian Wells oraz Miami Open.

Obstawiaj kupony walcz o nagrody

Obstawiaj kupony walcz o nagrody

W promocji mogą wziąć udział Ci gracze, którzy mają zweryfikowane konto u bukmachera LvBet, a także wcześniej dokonali przynajmniej jednej wpłaty.

Konkurs polega na zbieraniu punktów poprzez zawieranie kuponów. Stawka minimalna kuponu to 10 PLN. A muszą na niej znajdować się jedynie typy z tenis:

  • do 17 marca jedynie zakłady z Indian Wells
  • do 31 marca jedynie zakłady z Miami Open
Freebet od bukmachera STS bez depozytu. Kod promocji BETONLINE

W konkurs wygrywa ta osoba, która zdobędzie najwięcej punktów z obu tych turniejów. A zdobywa się je poprzez zawieranie kuponów:
• Punkty za WYGRANE zakłady: kurs x stawka x ilość selekcji
• Punkty za PRZEGRANE zakłady: stawka x ilość selekcji

Do najlepszych graczy nagrody trafią w dniu 18.03.2019 do 17:00 za pierwszą część turnieju oraz w dniu 1.04 Nagrody główne za cały turniej.


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułWygrywaj więcej z Forbet o 14%
Następny artykułObstawiaj Serie A i walcz o nagrody
Wiele od niego można wymagać, ale zaangażowaniem przebija chyba wszystkich. Człowiek robot - pracuje po 6h dziennie i ciagle mu mało. Człowiek instytucja!