Nowość na rynku bukmacherskim w Polsce wprowadza Fortuna. Bukmacher wprowadził do swojej oferty opcję konta tymczasowego. Co to jest za opcja, a także czemu w znacznym stopniu ułatwia życie typerom? Można o tym po krotce przeczytać poniżej.

Do tej pory jedynie legalny bukmacher Totalbet miał w swojej ofercie konto tymczasowe. Więcej informacji o tym można przeczytać kliknij TU. Wspomniany bukmacher dawał jako pierwszy i już nie jedyny możliwość dokonania rejestracji bez całkowitej weryfikacji danych osobowych. Widać, że nie był to zły pomysł i można powiedzieć, że się przyjął osobom, które grają u bukmacherów. Ponieważ kolejny bukmacher wychodzi naprzeciwko graczom.

Konto tymczasowe Fortuna już dostępne!

Pamiętaj, że aktualny kod bonusowy Fortuna to „BETONLINE„!

Wraz z początkiem grudnia 2018 roku na propozycję Totalbet odpowiedział inny legalny bukmacher Fortuna. Informacja jaka pojawiła się na stronie tego bukmachera brzmi następująco, że proces rejestracji rozpoczął się bez skanów dokumentu tożsamości.

„ABY ZMIENIĆ STATUS KONTA Z TYMCZASOWEGO NA STAŁE GRACZ W KAŻDEJ CHWILI MOŻE PRZESŁAĆ SKAN DOWODU OSOBISTEGO, USTALIĆ LIMITY NA GRĘ I UZUPEŁNIĆ DANE OSOBOWE. W PROCESIE REJESTRACJI KONTA TYMCZASOWEGO KLIENT JEST UPRAWNIONY PONADTO DO SKORZYSTANIA Z OFERTY POWITALNEJ FORTUNY W POSTACI ZAKŁADU BEZ RYZYKA ORAZ BONUSU 100% OD WKŁADU.” – CZYTAMY W OFICJALNYM KOMUNIKACIE BUKMACHERA.

Z jednej strony konto tymczasowe to wygoda, ale i ma swoje ograniczenia, o których na pewno trzeba pamiętać. Profil bez potwierdzenia danych może być ważne jedynie przez okres 28 dni od momentu wypełnienia formularza rejestracyjnego!

Również trzeba pamiętać o fakcie, że nie można wypłacić środków z konta, które nie przeszło weryfikacji. Ponadto łącznie można zdeponować 5000 złotych.

Jeżeli nie jesteście jeszcze zarejestrowani w Fortunie, darmowe konto w każdej chwili możecie założyć na www.eFortuna.pl!


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułPodstawowe błędy graczy obstawiających zakłady sportow
Następny artykułTotalCasino czas start!!
Wiele od niego można wymagać, ale zaangażowaniem przebija chyba wszystkich. Człowiek robot - pracuje po 6h dziennie i ciagle mu mało. Człowiek instytucja!