Koszulki Ligi Mistrzów do wygrania od Forbet

331

Forbet należy do bukmacherów, którzy w swojej promocji przedświątecznej prowadzą kalendarz adwentowy. W związku z tym na dzisiaj, tj. 12 grudnia bukmacher ma do zaoferowania konkurs, w którym można wygrać koszulki piłkarskiej Ligi Mistrzów. Jakie kryteria trzeba spełnić, żeby liczyć się w walce o nie?  Szczegóły konkursu można znaleźć poniżej.

Kupon musi zostać zawarty w dniu dzisiejszym, czyli 12 grudnia, a wszystkie jego typy musza być rozliczone do godz. 23:59!A mogą znajdować się tam typy jedynie z piłkarskiej Ligi Mistrzów. Aby myśleć o wygranej to kupon również musi zostać rozliczony jako wygrany.

Staraj się stworzyć jak najwyższe AKO. Ponieważ pięć osób najwyższymi łącznymi kursami zostaną nagrodzeni koszulkami z tegorocznej edycji Ligi Mistrzów. Ilość zdarzeń na kuponie jest dobrowolna. Również można zawrzeć kilka kuponów. Jednak trzeba pamiętać o tym, że każdy z nich musi być zawarty za kwotę 39 PLN!!

Jednak, żeby ciągle być w walce o koszulki nie można zawrzeć kupony z salda bonusowego, a także kupony grane system nie będą brane pod uwagę!

O wygranej bukmacher poinformuje drogą e – maila, więc warto jest zaglądać na pocztę. Natomiast nagroda trafi w ciągu 7 dni roboczych od momentu otrzymania danych do wysyłki.

Jeżeli nie masz konta w Forbet, możesz się zarejestrować w każdej wolnej chwili. Wszystko całkowicie online i bez konieczności poświęcania wielu minut z wolnego czasu!

Darmowe konto bukmacherskie założysz na www.iForbet.pl!

Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Rate this post
Poprzedni artykułBonus od Etoto
Następny artykułPromocja na wtorek 12 grudnia od LvBet
Wiele od niego można wymagać, ale zaangażowaniem przebija chyba wszystkich. Człowiek robot - pracuje po 6h dziennie i ciagle mu mało. Człowiek instytucja!