Forbet należy do bukmacherów, którzy w swojej promocji przedświątecznej prowadzą kalendarz adwentowy. W związku z tym na dzisiaj, tj. 12 grudnia bukmacher ma do zaoferowania konkurs, w którym można wygrać koszulki piłkarskiej Ligi Mistrzów. Jakie kryteria trzeba spełnić, żeby liczyć się w walce o nie?  Szczegóły konkursu można znaleźć poniżej.

Kupon musi zostać zawarty w dniu dzisiejszym, czyli 12 grudnia, a wszystkie jego typy musza być rozliczone do godz. 23:59!A mogą znajdować się tam typy jedynie z piłkarskiej Ligi Mistrzów. Aby myśleć o wygranej to kupon również musi zostać rozliczony jako wygrany.

Staraj się stworzyć jak najwyższe AKO. Ponieważ pięć osób najwyższymi łącznymi kursami zostaną nagrodzeni koszulkami z tegorocznej edycji Ligi Mistrzów. Ilość zdarzeń na kuponie jest dobrowolna. Również można zawrzeć kilka kuponów. Jednak trzeba pamiętać o tym, że każdy z nich musi być zawarty za kwotę 39 PLN!!

Jednak, żeby ciągle być w walce o koszulki nie można zawrzeć kupony z salda bonusowego, a także kupony grane system nie będą brane pod uwagę!

O wygranej bukmacher poinformuje drogą e – maila, więc warto jest zaglądać na pocztę. Natomiast nagroda trafi w ciągu 7 dni roboczych od momentu otrzymania danych do wysyłki.

Jeżeli nie masz konta w Forbet, możesz się zarejestrować w każdej wolnej chwili. Wszystko całkowicie online i bez konieczności poświęcania wielu minut z wolnego czasu!

Darmowe konto bukmacherskie założysz na www.iForbet.pl!

Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBonus od Etoto
Następny artykułPromocja na wtorek 12 grudnia od LvBet
Wiele od niego można wymagać, ale zaangażowaniem przebija chyba wszystkich. Człowiek robot - pracuje po 6h dziennie i ciagle mu mało. Człowiek instytucja!