Przed nami już 50 gala KSW, która to będzie miała miejsce w Londynie. Podczas tego wydarzenia dojdzie do takich walk, jak chociażby Radcliffe vs Chmielewski, też Narkun vs Mysiała. W związku z tą imprezą bukmacher Fortuna przewidział promocję swoim graczom, w której przyznaj darmowy bonus o wartości 20 PLN.

Bonus 20 PLN za darmo od bukmachera na KSW 50

Bonus 20 PLN za darmo od bukmachera na KSW 50

Oferta skierowana jest do wszystkich graczy, którzy posiadają aktywne konto u bukmachera Fortuna oraz wcześniej dokonali minimum jednego depozytu.

Chcąc skorzystać z tej oferty nie trzeba nigdzie zgłaszać swojego udziału, ani tez się zapisywać!

Warunek konieczny w tej promocji to zagranie kuponu LIVE, na którym będzie znajdować się co najmniej jedno zdarzenie z gali KSW 50. Warto jest podkreślić, że pierwsze walki zaczną się o godz. 20:00. KSW 50 zapowiada się wyjątkowo emocjonująco.

W akcji udział biorą kupony zarówno SOLO, AKO jak i MAXIKOMBI, które mogą zostać zawarte z aplikacji mobilnej lub strony intranetowej bukmachera Fortuna.

Kurs zdarzenia jest dowolny, ale należy pamiętać, że na kuponie mogą znajdować się TYLKO typy z oferty NA ŻYWO!

Stawka minimalna kuponu to 20 PLN.

Darmowy bonus 29 PLN za rejestrację dostępny u bukmachera STS i to bez depozytu. Kod promocji BETONLINE

Gracz, ktory spełnia powyższe warunki promocji otrzyma darmowy bonus o wartości 20 PLN w formie punktów FKP i to bez znaczenia jak jego kupon został rozliczony!

Każdy użytkownik w ramach tej promocji może otrzymać jeden bonus!

Fortuna: Darmowy kod promocyjny na start

Bukmacher Fortuna nowym graczom przyznaje darmowy bonus o wartości 20 PLN i to bez dokonania żadnej wpłaty. Wystarczy wpisać kod promocyjny BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. To sprawi, że na konto gracza trafią środki o wartości 20 PLN to wykorzystania na zakłady bukmacherskie.

Natomiast gracz, który dokonał pierwszej wpłaty może liczyć na kolejne bonusy, czyli pierwszy zakład bez ryzyka do 110 PLN oraz bonus równowartości wpłaty. Można maksymalnie otrzymać nawet 1000 PLN.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBonus za darmo od bukmachera STS za aktywność
Następny artykułIle za rejestrację konta w Noblebet? Do 1650 PLN na obstawianie!
Wiele od niego można wymagać, ale zaangażowaniem przebija chyba wszystkich. Człowiek robot - pracuje po 6h dziennie i ciagle mu mało. Człowiek instytucja!