Limitowaną ofertę promocyjną wszystkim graczom przygotował bukmacher eFortiuna online na KSW 58. Za poprawne wytypowanie walk typerzy mogą liczyć na dodatkowe środki. Warto jest zaznaczyć, że pula nagród jest pokaźna i wynosi 20 000 PLN.

Obstawianie KSW 58 z bonusem 20 000 PLN od Fortuny!

Obstawianie KSW 58 z bonusem 20 000 PLN od Fortuny!

Dodać jest warto, że podczas gali KSW 58 emocji nie powinno zabraknąć, ponieważ dojdzie do kilku ciekawych konfrontacji, jak m.in. Kołecki vs Zawada, Musaev vs Jursic, czy też Parnasse vs Torres.

Z okazji kolejnej gali KSW każdy gracz może skorzystać z promocji bukmachera www.eFortuna.pl „Ekspert +” i walczyć o dodatkowa kasę. Wspomniana oferta dostępna jest graczom do 30 stycznia do godziny 20:00.

Pewna gotówka dla typerów KSW 58

Zadaniem graczy w promocji „Ekspert +” jest zawarcie kuponu AKO ze stawką minimalna co najmniej 5 PLN, na którym to muszą znajdować się same zdarzenia z KSW 58:

  • Polityło vs Martnik
  • Ruchała vs Bażant
  • Kopera vs Barrio
  • Kołecki vs Zawada
  • Michalski vs Rakas
  • Andryszak vs Inocente
  • Musaev vs Juriśić
  • Parnasse vs Torres
Darmowy bonus 29 PLN za rejestrację dostępny u bukmachera STS i to bez depozytu. Kod promocji BETONLINE

Na każdą z tych walk gracze muszą oddać typy wyłącznie w formacie „KO/TKO/DSQ lub poddanie lub na wygrana na punktu”, które w dodatku będą pochodzić z oferty przedmeczowej.

Typerzy, którzy poprawnie wytypują walki na KSW 58 będą mogli cieszyć się z ekstra kasy, ponieważ podzielą pomiędzy sobą pulę nagród, która wynosi 20 000 PLN.

Bonus bez depozytu w Fortunie 2021:

Zakłady bukmacherskie Fortuna online oferują każdemu graczom na start najnowszy pakiet powitalny, w którym to na start można otrzymać darmowe 20 PLN i to bez żadnej wpłaty. Wystarczy jedynie wpisać hasło promocyjne –>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym.

Dodatkowo to nie wszystko. Po dokonaniu pierwszego depozytu gracz otrzyma premię jej równowartości. Na konto użytkownika trafić może nawet 2000 PLN. Poza tym pierwszy zakład jest bez ryzyka do 210 PLN.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułKody promocyjne u legalnych bukmacherów w Polsce
Następny artykułPewniak na Puchar Polski u bukmachera Fortuna. Bonus 30 PLN dla typerów
Wiele od niego można wymagać, ale zaangażowaniem przebija chyba wszystkich. Człowiek robot - pracuje po 6h dziennie i ciagle mu mało. Człowiek instytucja!