Legalny bukmacher w Polsce Fortuna oferuje każdemu swojego graczowi specjalną ofertę promocyjną „Happy Hours”, w której to typerzy mogą obstawiać zakłady bez podatku i to cały czas. Wystarczy zawrzeć zakład AKO, aby liczyć na większą wygraną.

Fortuna zwiększa wygrane graczom 14%.

Fortuna zwiększa wygrane graczom 14%.

Śmiało można powiedzieć, że po blisko dwu miesiącach przerwy coraz więcej graczy znowu zaczyna obstawiać mecze u bukmacherów. Wynika to z prostej przyczyny, coraz więcej zdarzeń jest do typowania.

Natomiast bukmacher Fortuna Polska online oferuje wszystkim graczom specjalną ofertę promocyjną „Happy Hours”, która trwa do odwołania. Nie da się ukryć, że jest to na tyle ciekawa akcja, że każdy gracz przez cały dzień i noc może grać bez podatku.

eFortuna większe wygrane o 14%.

Warunki oferty promocyjnej są bardzo proste. Wystarczy zagrać zakład AKO lub MAXIKOMBI, na którym muszą znajdować się minimum trzy zdarzenia. Następnie użytkownik obowiązkowo musi dodać do niego specjalny bonus promocyjny „Happy Hours”, który znajduje się na stronie głównej bukmachera www.eFortuna.pl.

Co bardzo ważne promocją objęte są wszystkie dyscypliny, jakie bukmacher eFortuna posiada w swojej ofercie. Mogą one pochodzić zarówno z piłki nożnej, tenisa, czy Esport.

Jednak podstawowe kryteria każdego zdarzenia to:

  • musi być z oferty przedmeczowej
  • minimalny kurs każdego zdarzenia to 1.30
Nowy bonus bukmachera betclic 2020
Cashback 550 PLN to nowy bonus w Betclic online

Warto jest mieć na uwadze, że również każdy gracz wybiera stawkę zakładu. Trzeba mieć jednak na uwadze, że te zakłady, które zostaną zawarte za środki bonusowe automatycznie są wykluczone z tej oferty.

Twój zakład okazał się wygrany? To super. Bukmacher Fortuna automatycznie zwiększy wygraną i to o 14%. Warto jest mieć na uwadze, że w ramach tej oferty każdy gracz może zagrać dowolną ilość kuponów.

Kod bonusowy w eFortunie

Ciekawy pakiet powitalny każdemu graczowi oferuje legalny bukmacher eFortuna. Bowiem już za dokonanie rejestracji i wpisanie hasła promocyjnego –>> BETONLINE gracz automatycznie dokona aktywacji pakietu powitalnego, w którego skład wchodzą:

  • 20 PLN bez dokonania wpłaty własnej
  • premia równowartości pierwszego depozytu do 1000 PLN
  • zakkład bez ryzyka do 115 PLN

Łącznie każdy gracz już na sam początek swojej przygody u bukmachera eFortuna może otrzymać bonus o wartości 1135 PLN.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułWygrywaj więcej u bukmachera STS. Co tydzień extra bonusy dla typerów.
Następny artykułBonus do 200 PLN za wpłatę od bukmachera STS.
Wiele od niego można wymagać, ale zaangażowaniem przebija chyba wszystkich. Człowiek robot - pracuje po 6h dziennie i ciagle mu mało. Człowiek instytucja!