Zakłady bukmacherskie STS w swojej ofercie posiadają gry karciane. W pełni legalnie i to online można pograć w wojnę, pokear oraz bakarat. W dodatku codziennie każdy gracz może liczyc na bonus za przegrany zakład do 20 złotych.

Pewne 20 PLN w Betgames

Pewne 20 PLN w Betgames STS

Oferta skierowana jest do wszystkich typerów, którzy posiadają konto u bukmachera STS, a poza tym wcześniej dokonali minimum jednego depozytu.

Promocja polega na zagraniu kuponu SOLO lub AKO, na którym będą znajdować się wyłącznie zdarzenia z Betgames, czyli z:

  • pokera
  • wojny
  • bakarat
Nowy bonus bukmachera betclic 2020
Cashback 550 PLN to nowy bonus w Betclic online

Należy jednak wyraźnie podkreślić, że granie w wyżej wymienione gry u bukmachera STS jest w pełni legalne i zgodne z polskim prawem!

Minimalna stawka każdego zakładu to 2 złote. Z tej oferty są wykluczone automatycznie wszystkie zakłady, które zostały zawarte za środki bonusowe.

Zakład jak okaże się przegrany to typer zbytnio tego nie odczuje, ponieważ otrzyma zwrot stawki do 20 złotych. Istotne w tym wszystkim jest to, że promocją objęty jest wyłącznie pierwszy kupon każdego dnia pod warunkiem, że spełnia on powyższe warunki.

Bonus bez wpłaty własnej od STS

Zakłady bukmacherskie STS oferują każdemu nowo zarejestrowanemu graczowi darmowe środki już na sam start w wysokości 29 złotych i to bez wykonania żadnej wpłaty. Podstawowy warunek jest to wpisanie hasła promocyjnego „BETONLINE” podczas rejestracji konta.

Premia do 1200 złotych trafić może do każdego gracza, który dokona swojego pierwszego depozytu. Bowiem wspomniany operator przyznaje darmowe środki równowartości wpłaty. Bonus można oczywiście wykorzystać na legalny poker online w Betgames STS.

Bonus za obstawienie meczy od STS

Jedna z ciekawych promocji jaką posiada bukmacher STS jest to „EXTRA 30 PLN„. Każdy gracz może liczyć na darmowe środki w wysokości 30 złotych co tydzień i to bez znaczenia jak zakłady zostały rozliczone.

Warunek jest jeden. Typer na przestrzeni jednego tygodnia, tj. od poniedziałku do niedzieli musi zagrać kupony SOLO lub AKO, których kurs łączny nie może być mniejszy niż 1.85 za łączną sumę stawkę co najmniej 200 złotych.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykuł20 złotych dla każdego gracza za obstawienie meczy od Fortuny.
Następny artykułDarmowy bonus 40 złotych za obstawienie meczy z NBA od BetClic.
Wiele od niego można wymagać, ale zaangażowaniem przebija chyba wszystkich. Człowiek robot - pracuje po 6h dziennie i ciagle mu mało. Człowiek instytucja!