Bukmacher BetClic posiada ciekawą promocję dla aktywnych graczy. Wystarczy trafić trzy kupony, aby otrzymać darmowy bonus.

Extra bonus 60 PLN od bukmachera Betclic

Extra bonus 60 PLN od bukmachera Betclic

Warto jest wiedzieć, że bukmacher BetClic działa w Polsce legalnie.

Oferta skierowana jest do wszystkich użytkowników bukmachera BetClic, którzy wcześniej dokonali co najmniej jednej wpłaty.

Promocja dostępna jest graczom do 28 lipca do godz. 23:59.

Chcąc z niej skorzystać należy się do promocji zapisać. Trzeba to zrobić na stornie internetowej bukmachera BetClic. I co istotne jeszcze przed zagraniem pierwszego kuponu promocyjnego.

W promocji biorą udział jedynie kupony wielodarzeniwoe, których kurs łączny musi wynieść nie mniej niż 3.00. Operator podczas tej akcji dopuszcza zarówno zdarzenia z oferty przedmeczowej jak i na żywo.

Stawka kuponu nie mona być mniejsza niż 20 PLN.

Z tej akcji natomiast są wykluczone kupony zagrane za środki bonusowe, zagrane systemem z wykorzystaną opcją Cashout oraz mająca takie same zdarzenia na kuponie.

Bukmacher przyzna darmowy bonus w wysokości 60 PLN graczowi, który spełnia warunki tej promocji, a poza tym jego minimum trzy kupony zostały rozliczone jako wygrane.

kod promocyjny KOD500

Należy jednak pamiętać, że jeden użytkownik może odebrać jeden bonus w czasie trwania tej akcji.

Środki bonusowe znajdą się na koncie gracza do 29 lipca.

BetClic darmowy kod promocyjny na Cashback:

Nie posiadasz jeszcze konta u bukmachera BetClic? Jeżeli, nie to jest to dobra okazja, żeby je założyć. Ponieważ ten bukmacher przyznaje darmowy zakład bez ryzyka do 500 PLN.

Chcąc go otrzymać wystarczy wpisać w polu kod promocyjny KOD500, w czasie rejestracji konta.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułSTS bonus powitalny na zakład bez ryzyka na start do 200 PLN.
Następny artykułNajnowszy pakiet powitalny u bukmachera Betfan
Wiele od niego można wymagać, ale zaangażowaniem przebija chyba wszystkich. Człowiek robot - pracuje po 6h dziennie i ciagle mu mało. Człowiek instytucja!