Legalny bukmacher Betclic online oferuje wszystkim użytkownikom specjalną ofertę promocyjną na IV kolejką piłkarskiej Ligi Mistrzów i Ligi Europy. Wystarczy zagrać kupon AKO na wspomniane rozgrywki, aby liczyć na zwrot stawki.

Zwrot 100% stawki za przegrany kupon w Betclic

Zwrot 100% stawki za przegrany kupon w Betclic

Warto jest zaznaczyć, że przed nami bardzo ciekawe wieczory związane z piłką nożną, ponieważ ciekawych konfrontacji śmiało można powiedzieć, że nie zabraknie.. Bowiem dojdzie chociażby do takich starć, jak PSG vs Lipsk, Inter Mediolan vs Real Madryt, Standard Liege vs Lech Poznań.

Na tą okazję bukmacher Betclic przygotował akcję specjalną swoim graczom, w której typerzy mogą liczyć na zwrot stawki za przegrany kupon. Użytkownik, który chce skorzystać z tej oferty koniecznie mus się do niej zapisać na stronie www.Betclic.pl, a dostępna jest ona do 26 listopada do godziny 23:59.

Bonus dla graczy na europejskie puchary:

W ramach akcji „Pewny zakład. Zwracamy 40 PLN” kwalifikują się wyłącznie zakłady AKO, czyli tzw. wielozdarzeniowe na których muszą znajdować się same zdarzenia z IV kolejki piłkarskiej Ligi Mistrzów i ligi Europy. W dodatku typy mogą być z oferty przedmeczowej oraz na żywo.

Darmowy bonus 29 PLN za rejestrację dostępny u bukmachera STS i to bez depozytu. Kod promocji BETONLINE

Jeśli się okaże, że jeden z typów okazał się przegrany to użytkownik otrzyma zwrot stawki. Maksymalna kwota na jaką można liczyć typer to 40 PLN.

Bonus do 550 PLN na start u bukmachera Betclic:

Zakłady bukmacherskie Betclic online dopuszczają swoim wszystkim nowym graczom na start zakład bez ryzyka, aż do 550 PLN. Chcąc skorzystać z tej oferty koniecznie użytkownik musi wpisać hasło promocyjne –>> KOD550 w formularzu rejestracyjnym,

Wówczas, jeśli zakład okaże się wygrany to super. Cała wygrana trafi na konto użytkownika. W przypadku przegranej gracz będzie mógł liczyć na zwrot stawki, aż do 550 PLN.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułATP Finals: Bonus dla graczy za obstawienie meczy w STS
Następny artykułTypuj Ligę Mistrzów i Ligę Europy i wygrywaj więcej u legalnego bukmachera STS
Wiele od niego można wymagać, ale zaangażowaniem przebija chyba wszystkich. Człowiek robot - pracuje po 6h dziennie i ciagle mu mało. Człowiek instytucja!