LOTTO przenosi się do sieci.  Od dnia 5 grudnia można śmiało grać w LOTTO o czym pisaliśmy TU nie wychodząc już z domu. W związku z Państwa oczekiwaniami poniżej znajduje się  opis rejestracji, a także jak bawić się przez internet.

Trzeba zacząć od tego, że granie przez internet jest w pełni legalne. Portal już wcześniej dostał licencję na i zgodę na działanie online z Ministerstwa Finansów. Również warto jest odnotować fakt, że cały system zarówno rejestracji jaki i obstawiania  zakładów jest prosty i nie powinien nikomu sprawić większych problemów.

REJESTACJA

Wiadomo, aby móc korzystać w pełni z usług należy się zarejestrować. Warto już na początku mieć skan dowodu tożsamości, ponieważ będzie on potrzebny. A opis krok po kroku znajduje się poniżej:

 1. W tej fazie podajemy nazwę naszego użytkownika za pomocą, której będziemy się logować (adres e – mail), a także kod PIN (składający się z sześciu cyfr).
 2. Podajemy nasze niezbędne dane potrzebne do weryfikacji, czyli jak imię, nazwisko, PESEL, adres zamieszkania itd.
 1. Pora na limity. Zgodnie obowiązują ustawą zobowiązani jesteśmy do tego, by podać, ile pieniędzy chcemy przeznaczyć na grę i jaki czas dopuszczamy przeznaczyć na grę w Lotto
 2. Na tym etapie musimy wysłać drogą elektroniczną skan dowodu osobistego, aby została potwierdzona nasza tożsamość. Trzeba pamiętać, że musimy być pełnoletni.
 3. Czekamy na emaila z weryfikacją naszych danych i aktywacją konta.
 4. Już nic innego nam nie pozostaje jak dokonania depozytu i korzystania w pełni z usług LOTTO online.

Na chwilę obecną LOTTO online ma do dyspozycji trzy gry. Jednak można śmiało powiedzieć, że jest to kwestia czasu kiedy pojawią się kolejne. Nie jest to wykluczone, że oferta zostanie poszerzona o kolejne jeszcze w tym roku. Na chwilę obecną możemy pograć w takie gry jak Lotto, Mini Lotto oraz Euro Jackpot. Poniżej znajdziemy krok po kroku jak obstawiać poszczególny gry.

Granie w Euro Jackpot online krok po kroku:

 1. Klikamy logo „Euro Jackpot” na stronie głównej Gry Lotto
 2. Decydujemy czy chcemy sami wytypować liczby, czy zagrać „chybił trafił”
 3. W razie potrzeby zmieniamy liczby albo usuwamy konkretny zakład
 4. Jeżeli chcemy, możemy dodać nowy zakład, czyli „okienko” z liczbami
 5. Każdy zakład to 12,50 PLN!
 6. Istnieje możliwość dokonania subskrypcji, czyli grania kuponu automatycznie do momentu rezygnacji bądź wyczerpania środków.
 7. Płacisz i gotowe!

Kupon Lotto online krok po kroku:

 1. Wybierasz liczby albo decydujesz się na grę na „chybił trafił”
 2. Grasz z Plusem bądź bez
 3. Wybierasz, na ile losowań chcesz postawić dane zakłady
 4. Otrzymujesz możliwość dokonania subskrypcji
 5. Płacisz i gotowe!

Jak obstawiać Mini Lotto w internecie krok po kroku:

 1. Wybierasz liczby
 2. W razie potrzeby, decydujesz się na „chybił trafił”
 3. Dodajesz lub usuwasz zakłady
 4. Wybierasz na ile losowań chcesz stawiać dane liczby
 5. Płacisz i gotowe!

Wolisz obstawiać mecze online?
Darmowe konto założysz na www.Etoto.pl!

Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułMikołajki w Forbet!
Następny artykułPromocje piątkowe u bukmacherów
Wiele od niego można wymagać, ale zaangażowaniem przebija chyba wszystkich. Człowiek robot - pracuje po 6h dziennie i ciagle mu mało. Człowiek instytucja!