Przed nami 9 grudnia, a tym samym kolejny dzień promocji z kalendarza adwentowego od LvBet. W dniu dzisiejszym bukmacher daje nam 14% więcej od wygranej podczas typowania Plusligi. Szczegóły poniżej.

Jak dobrze wiadomo bukmacher LvBet każdego dnia, aż do świąt daję kolejną promocję z okazji swojego kalendarza adwentowego. Na dzisiaj, czyli niedzielę 9 grudnia operator proponuje nam pograć PlusLigę.

JEDYNIE dzisiaj jak dokonamy zakładu na spotkania PLUSLIGI będziemy mogli cieszyć się z większej wygranej, ponieważ do specjalnej puli bukmacher daję 14% więcej od kuponów wygranych.

Trzeba jednak pamiętać o tym, że ta akcja dotyczy jedynie zakładów, które są zawarte z aplikacji mobilnej. Jeżeli dokonacie Państwo zakładu Plusligi z strony internetowej, bądź w jej wersji mobilnej nie będę brane pod uwagę!

To jest jedyny warunek, aby ta promocja była aktywna. Ponieważ nie trzeba nigdzie się zapisywać, ani zgłaszać udziału. Zakład z aplikacji mobilnej od razu bierze udział w tej promocji. A jej posiadanie nie jest problemem. Ponieważ można za darmo ją pobrać z strony tego bukmachera.

Tu poznasz szczegóły promocji i pobierzesz aplikację mobilną LvBET
www.LvBET.pl!


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykuł20PLN od forbet za rejestrację.
Następny artykuł20PLN od Etoto
Wiele od niego można wymagać, ale zaangażowaniem przebija chyba wszystkich. Człowiek robot - pracuje po 6h dziennie i ciagle mu mało. Człowiek instytucja!