Już w niedzielę 31 marca czeka nas bardzo ciekawe spotkanie w LOTTO Ekstraklasie, gdzie to Wisła Kraków zagra z Legią Warszawa. Z tej okazji bukmacher LvBet organizuje bonus, w którym bukmacher dokonuje zwrotu stawki przy przegranym kuponie.

Zwrot za przegrany kupon u bukmachera

Zwrot za przegrany kupon u bukmachera

Promocja skierowana jest do graczy, którzy mają zweryfikowane konto u bukmachera LvBet, a także wcześniej dokonali minimum jednej wpłaty. Co ważne nie trzeba nigdzie zgłaszać swojego udziału, ani się zapisywać.

Promocja trwa do 31 marca do godzin. 18:00, czyli momentu rozpoczęcia spotkania Wisły Kraków i Legii Warszawa.

Promocja polega na zawarciu kuponu, na którym będzie zdarzenie ze spotkania Wisłą Kraków i Legii Warszawa. Jednak co istotne w tym wszystkim na kuponie mogą również znajdować się inne zdarzenia. Jednak kurs kuponu w LVbet nie może być mniejszy niż 1.50, zaś stawka musi wynieść minimum 50 PLN.

Freebet od bukmachera Forbet bez depozytu. Kod promocji BETONLINE

Jeżeli spełniłeś powyższe warunki promocji, a do tego Twój kupon został rozliczony jako przegrany bukmacher przyzna Ci zwrot stawki kuponu. Maksymalnie można otrzymać 50 PLN.

Bonus zostanie przypisany do konta gracza do dnia 1 kwietnia do godz. 17:00. Jednak na każdego gracza przysługuje jeden bonus.

Ewentualny bonus będzie można wypłacić pod warunkiem dokonania trzykrotnego zwrotu stawką po kursie nie mniejszym niż 1.75.


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułWygraj bilet na spotkanie AS Roma – Juventus Turyn z Forbet
Następny artykułForbet zwiększa wygrane o 12% – 2 kwietnia (wtorek)
Wiele od niego można wymagać, ale zaangażowaniem przebija chyba wszystkich. Człowiek robot - pracuje po 6h dziennie i ciagle mu mało. Człowiek instytucja!