Masz zamiar dokonać zakładu na zmagania dwudziestej pierwszej kolejki hiszpańskiej Primiera Divison? To musisz skorzystać z promocji, jaką proponuje bukmacher LvBet, gdzie to zwiększa wygrane o 14%.

Promocja obowiązuje podczas zmagania dwudziestej pierwszej kolejki zmagań w LaLiga, która zostanie rozegrane od soboty do poniedziałku. Jednak kupony można zawierać w dniach (25.01 – 28.01.2019). A jest na pewno z czego wybierać, ponieważ pojedynki ligowe rozegrają takie drużyny jak: Barcelona, Real Madryt, Atletico Madryt czy

Bukmacher dopuszcza następujące typy:
-zakłady przedmeczowe,
-zakłady na żywo,
-kupony pojedyncze,
-kupony kombi

Jednak należy pamiętać, że wszystkie kupny musza być w obrębie meczów 1. Ligi hiszpańskiej w dniach 25.01 – 28.01.2019.

Stawka kuponu jest dowolna, ale muszą pochodzić ze środków własnych. Granie innymi środkami czy też freebetem sprawia, że jesteśmy wykluczeni z promocji.

Ponadto trzeba pamiętać, że kupon jedynie można zawrzeć z aplikacji mobilnej. Jak dokonamy tego ze strony bukmachera to jesteśmy wykluczeni z promocji.

Spełniasz powyższe warunki, a do tego, jeżeli kupon zostanie rozliczony, jako wygrane to Twoja wygrana będzie większa o 14%!

Nie masz konta w LvBET? Założysz je za darmo na www.LvBET.pl!

Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBezpieczny zakład od Totalbet
Następny artykułTotalbet zwiększa wygrane. Nawet o 30%!
Wiele od niego można wymagać, ale zaangażowaniem przebija chyba wszystkich. Człowiek robot - pracuje po 6h dziennie i ciagle mu mało. Człowiek instytucja!