Interesujesz się francuską Ligue 1? Jak tak to warto jest skorzystać z promocji jaką przygotował bukmacher LvBet na najbliższy weekend. Ponieważ zwiększa wygrane o 14%, ale tylko te kupony, na których będą jedynie zdarzenia z dwudziestej czwartej kolejki francuskiej Ligue 1.

W promocji mogą wziąć jedynie gracze, którzy mają zweryfikowane konto u bukmachera LvBet, a także wcześniej dokonali przynajmniej jednego depozytu.

Warto jest podkreślić, że nigdzie nie trzeba zgłaszać swojego udziału, ani się zapisywani. Bowiem wystarczy spełnić poniższe warunki promocji:

  • dokonać zakładów w obrębie zmagania Ligue 1 w dniach 8-10 lutego
  • kupon musi zostać zawarty z aplikacji mobilnej bukmachera LvBet
  • bukmacher dopuszcza następujące typy zakłady przedmeczowe, zakłady na żywo, kupony pojedyncze, kupony kombi
  • zagrać kupon za środki własne.

Spełniając powyższe warunki, a do tego jak Twój kupon zostanie rozliczony jak wygrany to bukmacher LvBet automatycznie zwiększy wygraną o 14%.

A podczas dwudziestej czwartej serii zmagań dojdzie do ciekawych pojedynków, jak chociażby PSG vs Bordeux czy Montpellier vs Monaco.

Nie masz konta w LvBET? Założysz je za darmo na www.LvBET.pl!

Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBonus do 100 PLN od LvBet!!
Następny artykułW Totolotku większe wygrane na Ligę Mistrzów
Wiele od niego można wymagać, ale zaangażowaniem przebija chyba wszystkich. Człowiek robot - pracuje po 6h dziennie i ciagle mu mało. Człowiek instytucja!