Interesujesz się francuską Ligue 1? Jak tak to warto jest skorzystać z promocji jaką przygotował bukmacher LvBet na najbliższy weekend. Ponieważ zwiększa wygrane o 14%, ale tylko te kupony, na których będą jedynie zdarzenia z dwudziestej czwartej kolejki francuskiej Ligue 1.

W promocji mogą wziąć jedynie gracze, którzy mają zweryfikowane konto u bukmachera LvBet, a także wcześniej dokonali przynajmniej jednego depozytu.

Warto jest podkreślić, że nigdzie nie trzeba zgłaszać swojego udziału, ani się zapisywani. Bowiem wystarczy spełnić poniższe warunki promocji:

  • dokonać zakładów w obrębie zmagania Ligue 1 w dniach 8-10 lutego
  • kupon musi zostać zawarty z aplikacji mobilnej bukmachera LvBet
  • bukmacher dopuszcza następujące typy zakłady przedmeczowe, zakłady na żywo, kupony pojedyncze, kupony kombi
  • zagrać kupon za środki własne.

Spełniając powyższe warunki, a do tego jak Twój kupon zostanie rozliczony jak wygrany to bukmacher LvBet automatycznie zwiększy wygraną o 14%.

A podczas dwudziestej czwartej serii zmagań dojdzie do ciekawych pojedynków, jak chociażby PSG vs Bordeux czy Montpellier vs Monaco.

Nie masz konta w LvBET? Założysz je za darmo na www.LvBET.pl!

Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

5/5 - (1 vote)
Poprzedni artykułBonus do 100 PLN od LvBet!!
Następny artykułW Totolotku większe wygrane na Ligę Mistrzów
Wiele od niego można wymagać, ale zaangażowaniem przebija chyba wszystkich. Człowiek robot - pracuje po 6h dziennie i ciagle mu mało. Człowiek instytucja!