Masz zamiar dokonać zawarcia kuponów na dwudziestą drugą serię spotkań z niemieckiej Bundesligi? Jak tak to musisz skorzystać z promocji bukmachera LvBet. Operator na najbliższą serię zmagań w niemieckiej Bundeslidze zwiększa wygrane o 14%!

Promocja trwa podczas najbliższego weekendu, tj. od 15 do 18 lutego, czyli w czasie trwania dwudziestej drugiej kolejki niemieckiej Bundesligi. I dotyczy tylko kuponów, które mają zdarzenia właśnie z najwyższej fazy rozgrywkowej w Niemczech.

Oferta bukmachera LvBet na najbliższa serię zmagań w niemieckiej Bundeslidze jest bardzo bogata. A walka o tytuł Mistrzowski wygląda bardzo ciekawie. A podczas najbliższej serii dojdzie do takich pojedynków jak m.in. Augsburg – Bayern Monachium, Nurnberga – BVB czy Wolfsburg – Mainz.

Stawka kuponu jest dowolna. Jednak kupon musi zostać zawarty z środków własnych. Granie innymi środkami bonusowymi czy też freebetem będzie skutkowało, że dany kupon nie bierze udziału w promocji.

W promocji biorą udział jedynie kupony zawarte z aplikacji mobilnej bukmachera. Postawione w jakiejkolwiek innej stronie nie biorą udziału w promocji.

Bukmacher dopuszcza następujące zakłady: przedmeczowe, zakłady na żywo, kupony pojedyncze, kupony kombi w obrębie meczów 1. ligi niemieckiej w dniach 15.02 – 18.02.2019.

Spełniając powyższe warunki promocji, automatycznie bukmacher zwiększy wygraną o 14%.


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułKonkurs na E-sport – Intel Extreme Masters od LvBet
Następny artykułBukmacher Fortuna rozdaje Freebety
Wiele od niego można wymagać, ale zaangażowaniem przebija chyba wszystkich. Człowiek robot - pracuje po 6h dziennie i ciagle mu mało. Człowiek instytucja!