Freebet 20 PLN, bonus za depozyt do 1500 PLN oraz cashback do 150 PLN wchodzi w skład najnowszego pakietu powitalnego u bukmachera Milenium. Wystarczy wpisać kod promocyjny BETONLINE, aby cieszyć się z darmowych środków.

Aktualny pakiet powitalny u legalnego bukmachera Milenium

Aktualny pakiet powitalny u legalnego bukmachera Milenium

Oferta skierowana jest do każdego gracza, który wcześniej nie posiadał konta u legalnego bukmachera Milenium.

Pierwsza czynność tej akcji jest to założenie konta, a tego można dokonać jedynie na stronie www.milenium.pl. Ten proces w żadnym wypadku nie zajmie byt wiele czasu każdej osobie oraz nie jest trudny.

Milenium kod promocyjny na start

Bukmacher Milenium odblokuje pakiet powitalny pod warunkiem, że użytkownik wpisze kod promocyjny BETONLINE podczas rejestracji konta. Później już możliwości go wpisania nie będzie.

Bonus 100% za pierwszy depozyt u bukmachera Milenium

Dzięki wpisaniu kodu promocyjnego gracz może liczyć na darmowe środki do wykorzystania na zakłady bukmacherskie, np. typer wpłacił 600 PLN druga taka sama wartość znajdzie się na koncie użytkownika w formie środków bonusowych.

Każdy gracz w ramach tej promocji może otrzymać nawet 1500 PLN.

Jeśli pierwsza wpłata wynosiła co najmniej 50 PLN użytkownik otrzyma darmowego freebeta o wartości 20 PLN.

Betclic kod promocyjny
Betclic kod promocyjny

Zakład bez ryzyka do 150 PLN u bukmachera Milenium

Nie można zapominać, że pierwszy kupon u bukmachera Milenium jest objęty Cashbackiem, czyli zakładem bez ryzyka.

Gracz, który chce skorzystać z tej formy bonusu musi obowiązkowo zaznaczyć opcję „Chcę otrzymać DARMOWY ZAKŁAD” w formularzu rejestracyjnym.

Jeśli zgrany kupon okaże się przegrany to bukmacher Milenium dokona zwrotu stawki, a maksymalnie gracz może otrzymać nawet 150 PLN. Natomiast w przypadku wygranej całą kwota znajdzie się na koncie typera.

Większe wygrane o 14% u bukmachera Milenium

Gracze, którzy posiadają aktywne konto u legalnego bukmachera Milenium mogą liczyć codziennie na promocję „Happy Hours„, w której to akcji wspomniany operator zwiększa wygrane o 14%.

Chcąc skorzystać z tej formy promocji wystarczy zagrać kupon w godzinach trwania promocji, które są dostępne na stronie bukmachera Milenium, a także zakład musi spełniać poniższe warunki:

  • minimum 3 zdarzenia (dla członków Ligi Mistrzów Milenium ze złotą lub platynową kartą),
  • minimum 4 zdarzenia (dla członków Ligi Mistrzów Milenium z czerwoną lub srebrną kartą).

Milenium zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułAktualny kod promocyjny bukmachera Pzbuk na bonus 500 PLN
Następny artykułIzrael vs Polska darmowy bonus do 100 PLN od bukmachera BetClic
Wiele od niego można wymagać, ale zaangażowaniem przebija chyba wszystkich. Człowiek robot - pracuje po 6h dziennie i ciagle mu mało. Człowiek instytucja!