W czwartek 23 maja rozpoczynają się w Polsce Mistrzostwa Świata w piłce nożnej U20. W związku z tą imprezą bukmacher STS przewidział promocję dla graczy, w której to pula nagród wynosi 30 000 PLN!

Promocja na Mistrzostwa Świata U-20 u bukmachera

Promocja na Mistrzostwa Świata U-20 u bukmachera

Ta akcja promocyjna skierowana jest do wszystkich graczy, którzy posiadają zweryfikowane konto u bukmachera STS, a poza tym wcześniej dokonali minimum jednego depozytu.

Ta promocja jest dostępna dla graczy bukmachera STS do dnia 28 maja do godziny 23:59. I dotyczy wszystkich kuponów zawartych za minimum 10 PLN, na których będzie dokładnie piętnaście zdarzeń z z oferty bukmachera na zmagania z Mistrzostw Świata w piłce nożnej U20.

W tej akcji bukmacher STS dopuszcza zdarzenia jedynie typu „1 x 2”, czyli zwycięstwo gospodarzy/gości lub remis.

Każdy gracz może oddać maksymalnie piętnaście zdarzeń na tą imprezę.

Bonus od bukmachera Etoto bez depozytu. Kod promocji BETONLINE

Pula nagród w tej promocji to 30 000 PLN. Podział nagród jest równy, ponieważ bukmacher łączną pulę podzieli na wszystkich graczy, którzy spełniają powyższe warunki promocji, zaś ich kupon zostanie rozliczony jako wygrany.

Nie można zapominać, że w tej imprezie będą rywalizować Polacy, którzy zagrają odpowiednio:

  • 23 maja z Kolumbią
  • 26 maja z Tahiti
  • 28 maja z Senegalem

Bonus trafi na konto gracza do 5 czerwca. Otrzymaną nagrodę będzie można wypłacić pod warunkiem dokonana trzykrotnego obrotu po kursie nie mniejszym niż 1.91.

Bonus bez wpłaty

Bukmacher STS oferuje swoim graczom bonus bez depozytu. Chcąc go otrzymać należy podczas rejestracji w miejscu kod promocyjny wpisać BETONLINE. Wówczas na konto takiej osoby trafi bonus bez depozytu w wysokości 29 PLN.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12

Poprzedni artykułMniejsze przegrane na KSW 49 u bukmachera
Następny artykułForbet zwiększa wygrane dla swoich graczy – 24 maja
Wiele od niego można wymagać, ale zaangażowaniem przebija chyba wszystkich. Człowiek robot - pracuje po 6h dziennie i ciagle mu mało. Człowiek instytucja!