Masz zamiar typować środowe spotkania w Lidze Mistrzów? Jak tak to nie możesz przejść obojętnie obok promocji bukmachera Totalbet, który mniejsza ryzyko przegranej. Bukmacher dokona zwrotu części gotówki za przegrane kupony.

Totalbet tnie ryzyko na Ligę Mistrzów

Totalbet tnie ryzyko na Ligę Mistrzów

Promocja skierowana jest do graczy, którzy mają zweryfikowane konto u bukmachera Totalbet, a poza tym wcześniej dokonali minimum jednego depozytu. Akcja promocyjna trwa w dniu 13 marca 2019.

Należy dokonać zawarcia kuponu pojedynczego bądź wielozdarzeniowego oferty przedmeczowej bądź na żywo na spotkania z Ligi Mistrzów, o kursie łącznym co najmniej 2.00.

Załóż konto u bukmachera i odbierz darmowy freebet. Kod promocji BETONLINE

Stawka kuponu nie może być mniejsza niż 50 PLN. Jednak zwrot uzależniony jest od wielkości przegranej. Bowiem Totalbet dokona graczowi zwrotu w wysokości 50% stawki. Maksymalnie może otrzymać 100 PLN. Maksymalna stawka również nie jest określony, ponieważ maksymalnie można otrzymać 100 PLN.

Rozliczenie kuponu promocyjnego nastąpi najpóźniej do 14 marca do godz. 02:00.

Bonus trafi na konto gracza jako środki bonusowe, aby je wypłacić będzie trzeba dokonać trzykrotnego obrotu otrzymaną kwotą, gdzie na kuponie muszą znajdować się co najmniej trzy zdarzenia, kurs każdego z nich nie może być mniejszy niż 1.20. Natomiast kurs łączny musi wynieść co najmniej 2.00.


Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułWiększe wygrane z Fortuną o 14% na Ligę Mistrzów
Następny artykułKonkurs na LOTTO Ekstraklasę. Nagroda główna 15 000 PLN.
Wiele od niego można wymagać, ale zaangażowaniem przebija chyba wszystkich. Człowiek robot - pracuje po 6h dziennie i ciagle mu mało. Człowiek instytucja!