W sobotę 18 maja w Gdańsku odbędzie się gala KSW 49, a z tej okazji bukmacher Etoto przewidział promocję dla swoich graczy, w który to zimniejsze przegrane.

Etoto zmniejsza ryzyko przegranej na KSW 49

Etoto zmniejsza ryzyko przegranej na KSW 49

Ta akcja promocyjna skierowana jest do wszystkich graczy, którzy posiadają zweryfikowane konto u bukmachera Etoto, a także wcześnie dokonali minimum jednej wpłaty. Jednak trzeba pamiętać, żeby wziąć udział w tej promocji trzeba zgłosić swój udział na stronie bukmachera Etoto.

Promowa dostępna jest do dnia 18 maja do godziny 19:00, czyli momentu rozpoczęcia gali KSW 49. Dotyczy ona wszystkich kuponów, które zostnaą zagrane za minimum 50 PLN.

Darmowy bonus 29 PLN za rejestrację dostępny u bukmachera STS i to bez depozytu. Kod promocji BETONLINE

Bukmacher podczas tej promocji dopuszcza zarówno kupony pojedyncze jak i wielozdarzeniowe. Lecz kurs każdego zdarzenia nie może być mniejszy niż 1.02. Lecz wszystkie zdarzenia na kuponie muszą pochodzić z oferty bukmachera na galę KSW 49.

A jest na pewno co typować, ponieważ emocji podczas walk na pewno nie zabraknie. W programie są przewidziane pojedynki o pas wagi ciężkiej jak i półciężkiej. A swoje walki stoczą, m.in. Materla czy Slidć.

Spełniając powyższe warunki promocji, a także jeżeli okaże się, że kupon został rozliczony jako przegrany. To bukmacher Etoto pokona zwrotu 50% stawki. Maksymalnie można otrzymać 100 PLN.

Chcąc otrzymać zwrot należy po rozliczeniu kuponu klikać opcję „Zatwierdź”. To sprawi, że bonus do 20 minut trafi na konto gracza.

Środki bonusowymi w pełni będzie można dokonywać zawarcia kuponów na stornie bukmachera. Lecz chcąc wypłacić bonus należy dokonać sześciokrotnego obrotu po kursie łącznym nie mniejszym niż 2.00.


Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBonus 100 % za depozyt od TOTALbet. Maksymalnie 500 PLN do odbioru
Następny artykułMistrzostwa Świata U-20 – nagrody do wygrania od STS
Wiele od niego można wymagać, ale zaangażowaniem przebija chyba wszystkich. Człowiek robot - pracuje po 6h dziennie i ciagle mu mało. Człowiek instytucja!