Które premie promocyjne zasługują na to, by uznawane były za najlepsze bonusy bukmacherskie w Polsce? Sprawdzamy i dajemy wam rzetelne informacje na ten temat!

Najlepsze bonusy bukmacherskie w Polsce
Najlepsze bonusy bukmacherskie w Polsce

Który bukmacher ma najlepsze bonusy?

Jeżeli myśleliście już o tym, u jakiego bukmachera założyć konto, na pewno zastanawialiście się, gdzie można znaleźć najlepszy bonus powitalny. Czy można to jednoznacznie określić? I tak, i nie!

Bardzo dużo zależy od waszych oczekiwań. Jeżeli chodzi wam jedynie o wielkość bonusu, to – oczywiście – można napisać, gdzie za pierwsze depozyty będziecie mogli zyskać najwięcej. Warto jednak wziąć pod uwagę także inne aspekty promocji powitalnych.

Betclic kod promocyjny
Betclic kod promocyjny

Na pewno warto zwracać uwagę na to, ile razy dany bonus trzeba obrócić oraz na co dokładnie może być wykorzystany. Niekiedy te wyższe premie mogą być stawiane tylko w kuponach z wysokimi kursami, a takie zazwyczaj nie dają nam zarobić.

Gdybyśmy mieli porównać opinie graczy na temat konkretnych ofert, doszlibyśmy do wniosku, że nie istnieje promocja idealna, która zadowoliłaby wszystkich. Na szczęście, są takie, które można uznać za nieco lepsze od innych.

Interesująco wyglądają przede wszystkim oferty powitalne od LvBET, Forbet oraz Etoto. Wszystko dlatego, że można na tych stronach zyskać dodatkowe środki na obstawianie nie tylko za pierwszy depozyt, ale nawet za kilka!

Chcesz założyć darmowe konto bukmacherskie? Sprawdź aktualną ofertę na www.Etoto.pl!


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. eToto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułLista legalnych bukmacherów w Polsce
Następny artykułCzy warto obstawiać mecze w STS?
Aktualny ranking bukmacherów przydaje się każdemu. U mnie znajdziecie zawsze rzetelne oceny zakładów bukmacherskich. Nie boję się pisać o największych wadach i zaletach. Stworzyłem tę stronę po to, by pomóc wam wybrać pierwszego lub kolejnego buka do obstawiania! :)