Bukmacher eWinner PL online nagradza wszystkich swoich nowych typerów ekstra bonusami powitalnymi. Na sam początek każdy z graczy może liczyć na premię łączną nawet o wartości 610 PLN.

610 PLN na start u legalnego bukmachera eWinner 2021

610 PLN na start u legalnego bukmachera eWinner 2021

Na uwadze warto jest mieć istotny fakt, że na start każdy u użytkowników bukmachera eWinner może liczyć na początek: Cashback do 110 PLN oraz premia równowartości drugiej wpłaty do 500 PLN.

Pierwsza czynność, jaką należy wykonać jest to rejestracja konta na stronie operatora www.eWinner.pl. Cały ten proces zajmie dosłownie kilka chwil, gdyż wystarczy tam podać swoje podstawowe dane.

Kod promocyjny w eWinner 2021:

Niezwykle istotne jest wpisanie kodu promocyjnego ->> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. Jest to jedyna możliwość, aby to zrobić.

Kolejny krok jest to:

  • dokonanie depozytu
  • zagranie kuponu promocyjnego
Darmowy bonus 29 PLN za rejestrację dostępny u bukmachera STS i to bez depozytu. Kod promocji BETONLINE

Gracz sam wybiera, jaki to będzie rodzaj zakładu oraz jakie będą na nim typy. Mogą one pochodzić z oferty przedmeczowej, ale i „na żywo”. Ewinner podobnie jak inni Polscy bukmacherzy przygotował nową, świetną ofertę na Euro 2020.

W przypadku przegranego zakładu gracz nie straci gotówki, ponieważ będzie mógł liczyć na zwrot stawki, która maksymalnie może wynieść nawet 110 PLN.

Poza tym to nie wszystko. Po dokonaniu drugiego depozytu każdy z graczy otrzyma bonus równowartości depozytu, aż do 500 PLN.


Ewinner zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. nr PS4.6831.29.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBezpieczne 50 PLN na zakłady LIVE w STS
Następny artykułLegalny bukmacher BetFan rozdaje nagrody za obstawienie Mistrzostw Europy 2020
Wiele od niego można wymagać, ale zaangażowaniem przebija chyba wszystkich. Człowiek robot - pracuje po 6h dziennie i ciagle mu mało. Człowiek instytucja!