Najnowszy pakiet powitalny oferuje swoim graczom bukmacher Betfan. Na start ten operator przyznaje darmowy zakład bez ryzyka oraz bonus do 3000 PLN.

Bukmacher Betfan promocja na start

Bukmacher Betfan promocja na start

Z tej oferty może skorzystać każdy użytkownik, który jeszcze nie posiadał konta u bukmachera Betfan. Jednak warto jest wiedzieć, że ten operator działa w Polsce zgodnie z prawem.

Warunki tej akcji się niezwykłe proste. Należy dokonać rejestracji konta na stronie bukmachera Betfan. Proces nie zajmie zbyt wiele czasu, ponieważ wystarczy podać tam swoje podstawowe dane, jak imię i nazwisko.

Jednak należy pamiętać, żeby podczas rejestracji wpisać kod promocyjny BETONLINE. To sprawi, że najnowszy pakiet powitalny zostanie aktywowany, czyli zakład bez ryzyka oraz bonus do 3000 PLN.

darmowa kasa za rejestrację bez depozytu

Chcąc zagrać zakład bez ryzyka należy zawrzeć kupon AKO za co najmniej 20 PLN, którego kurs łączny musi wynieść minimum 2.20. Jeżeli okaże się, że faworyci Cię zawiedli bukmacher Betfan dokona zwrotu stawki. Maksymalnie można otrzymać 3000 PLN.

Jednak to nie wszystko. Ten bukmacher zwiększa trzy pierwsze depozyty, za które przyznaje bonus równowartości wpłaty. Maksymalnie za każda wpłatę można otrzymać nawet 1000 PLN.

To wszystko sprawia, że maksymalnie na konto gracza może znaleźć się nawet 3000 PLN w formie środków bonusowych.


BetFan zezwolenie M.F. PS4.6831.3.2018. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułLegalny bukmacher BetClic: darmowy bonus 60 PLN
Następny artykułKonkurs piłkarski typer u bukmachera BetClic. Pula nagród 40 000 PLN
Wiele od niego można wymagać, ale zaangażowaniem przebija chyba wszystkich. Człowiek robot - pracuje po 6h dziennie i ciagle mu mało. Człowiek instytucja!