Jak dobrze wiadomo w dniu dzisiejszym, tj. 11 grudnia poznamy pierwsze osiem drużyn, które wywalczą sobie awans do kolejnej rundy Ligi Mistrzów z grup A, B, C i D. W związku z tym Forbet organizuje konkurs,gdzie jest do zgarnięcia 100.000 PLN. Co zrobić, aby otrzymać to gotówkę.

Przede wszystkim postawić w dniu dzisiejszym kupon o wartości 10 PLN obstawiając zwycięzców z oferty „SZCZĘŚLIWA 13”.Gdzie to trzeba na kuponie wytypować wszystkie trzynaście spotkań. Pokaż, że potrafisz to zrobić i zdobyć ogromną gotówkę na sam koniec roku 2018. Regulamin promocji znajduje się poniżej.

W akcji biorą udział tylko te kupony, które zostały zawarte w dniu dzisiejszym, tj. 11 grudnia do godz 18:55, czyli pierwszych spotkań Ligi Mistrzów. W tej promocji biorą jedynie osoby, które mają konto u bukmachera.

Każdy kto obstawi kupon za dokładnie 100PLN obstawiając trzydrogowo typy (1×2) „SZCZĘŚLIWĄ 13″, a  znajduje się ona w zakładanie”Sporty”.Trzeba wytypować wszystkie trzynaście spotkań, które tam się znajdują. Trzeba wybrać jedną z trzech opcji 1, X bądź 2.

Jak uda trafić Ci wszystkie trzynaście typów otrzymasz 100.00PLN, więc może okazać się to dla Ciebie szczęśliwa trzynasta. Co ciekawe bukmacher ufundował również inne nagrody w razie niepowodzenia, a więc tak:

– trafienie 12 typów z 13 otrzymujesz IPhone 8

– Trafienie 11 typów z 13 otrzymujesz bonus 500PLN na konto ForBet

– Trafienie 10 typów z 13 otrzymujesz bonus 100PLN na konto ForBet

Nagrody pieniądze na kontach pojawią się maksymalnie po 48 godzinach od zakończenia ostatniego spotkania. Natomiast IPhone zostanie wysłany do 7 dni roboczych.

Warto jest również pamiętać, że do udziału w konkursie nie zalecają się kupony, które zostaną zawarte ze środków bonusowych. 

Darmowe konto w Forbet założysz w ciągu chwili na www.iForbet.pl


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBon od Forbet na urodziny
Następny artykułBonus od Etoto
Wiele od niego można wymagać, ale zaangażowaniem przebija chyba wszystkich. Człowiek robot - pracuje po 6h dziennie i ciagle mu mało. Człowiek instytucja!