Przed nami bardzo ciekawy weekend związany z mieszanymi sztukami walki, ponieważ w sobotę będzie miała miejsce fala FAME MMA. A każdy typer, który będzie obstawiać starcia może liczyć na dodatkową kasę. Bukmacher Betlic nagradza swoich graczy w ofercie „MMA Jackpot”, gdzie to można otrzymać nawet 20 000 PLN.

Bonus od Betclic na FAME MMA 12. Aż 20.000 PLN do zdobycia!

Owszem na pewno poziom podczas FAME MMA jest niższy niż w KSW. Jednak już na pierwszy rzut oka czekają nas ciekawe potyczki, jak m.in. Kasjusza „Don Kasjo” Życińskiego vs Marcina Wrzoska, Mateusz „Fit Lovers” Janusz vs Kacper Blonsky, Adrian „Polak” Polański vs Maksymilian „Wiewiór” Wiewiórka.

Użytkownik, który chce liczyć na dodatkową kasę w ramach oferty „MMA Jackpot” musi do niej dołączyć na stronie ww.Betclic.pl, a jest ona aktywna wyłącznie do 20 listopada do godziny 20:00.

Bonusy za obstawienie FAME MMA:

Warunki promocji „MMA Jackpot” są bardzo proste i czytelne dla każdego. Wystarczy zawrzeć kupon AKO za minimum 10 PLN, na którym to muszą znajdować się same poniższe walki:

  • Jakub Kaczmarski – Adrian Wieliczko
  • Patryk „Ryba” Karaś – Kornel „Koro” Regel
  • Arkadiusz Tańcula – Jacek Murański
  • Maciej „Szewcu” Szewczyk- Krystian „Krycha” Wilczak
  • Anna Andrzejewska – Kamila „Kamiszka” Wybrańczyk
  • Zusje – Marta „Martirenti” Rentel
  • Mateusz „Fit Lovers” Janusz – Kacper Blonsky
  • Piotr „Bestia” Piechowiak – Krzysztof Radzikowski
  • Adrian „Polak” Polański – Maksymilian „Wiewiór” Wiewiórka
  • Kasjusz „Don Kasjo” Życiński – Marcin Wrzosek
Darmowy bonus 29 PLN za rejestrację dostępny u bukmachera STS i to bez depozytu. Kod promocji BETONLINE

Na każde te starcie użytkownik musi oddać wyłącznie typy w formacie „1 lub 2”, które będą pochodzić z oferty przedmeczowej. Dodać jest warto, że wszyscy użytkownicy mogą zagrać nawet pięć kuponów.

Typerzy, którzy poprawnie wytypowali te potyczki oprócz wygranej gotówki będą mogli cieszyć się z extra premii. A dokładnie mówiąc podzielą pomiędzy sobą pulę nagród, która wynosi 20 000 PLN.

Jaki jest aktualny kod promocyjny w Betclic?

Bukmacher Betclic Polska online oferuje wszystkim typerom limitowaną ofertę promocyjną na sam start w postaci bezpiecznego kuponu. Cashback będzie aktywny graczom wyłącznie w momencie wpisania kodu promocyjnego –> KOD550 w formularzu rejestracyjnym.

To sprawi, że jeśli kupon okaże się przegrany to gracz nie straci gotówki, a będzie mógł liczyć na zwrot całej stawki. Maksymalna wartość, jaka może wrócić na konto użytkownika to nawet 550 PLN.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułPewne bonusy dla graczy na eliminacje do Mistrzostw Świata 2022 od STS
Następny artykułPiłkarski Jackpot w Betclic. Darmowa gotówka dla graczy
Wiele od niego można wymagać, ale zaangażowaniem przebija chyba wszystkich. Człowiek robot - pracuje po 6h dziennie i ciagle mu mało. Człowiek instytucja!