Specjalną ofertę promocyjną wszystkim typerom oferuje legalny bukmacher eFortuna z okazji KSW 69. W ramach akcji „Ekspert +” jest na pewno o co walczyć, bo pula nagród wynosi 10 000 PLN.

Fortuna rozdaje bonusy na KSW 69. 10 000 PLN dla graczy

Fortuna rozdaje bonusy na KSW 69. 10 000 PLN dla graczy

Podczas najbliższej gali KSW na pewno emocji nie zabraknie, bo dojdzie do kilku bardzo ciekawych starć, jak m.in. Przybysz vs Martins, Pawlak vs Kęsik, Ruchała vs Baiano, Kazieczko vs Varela.

Należy mieć na uwadze, że akcja promocyjna „Ekspert +” z pulą nagród 10 000 PLN jest dostępna wyłącznie u bukmachera www.eFortuna.pl i dostępna do dnia 23 kwietnia do godziny 19:00.

KSW 69 bonusy za obstawienie walk

Zadaniem graczy w promocji „Ekspert +” jest zawarcie kuponu wielozdarzeniowego, tzw. AKO za minimum 5 PLN, na którym to muszą znajdować się następujące potyczki:

  • Szczepaniak – Stoimenov
  • Kazieczko – Lesak
  • Polityło – Chrobak
  • Kazieczko – Varela
  • Luzar – Baczyńska
  • Ruchała – Baiano
  • Pawlak – Kęsik
  • Przybysz – Martins
Nowy bonus na start w STS

Należy wiedzieć, że bukmacher eFortuna online wymaga od każdego z graczy oddania typów w formacie KO/TKO/DSQ lub Na Punkty lub Poddanie na każde z powyższych walk.

Graczom, którym uda się poprawnie wytypować powyższe konfrontacje to oprócz wygranej gotówki otrzymają extra kasę. A dokładnie mówiąc bukmacher Fortuna podzieli pomiędzy użytkownikami pulę nagród o wartości 10 000 PLN.

Bonus bez depozytu 2022 w Fortunie:

Wszyscy nowi użytkownicy, którzy dokonają rejestracji konta i wpiszą kod promocyjny –> BETONLINE w formularzu rejestracji dokonają niżej wymienionych bonusów.

Za samo założenie konta gracz otrzyma 20 PLN i to bez wpłaty własnej. Dodatkowo pierwszy zakład jest objęty Cashbackiem, gdzie w momencie przegranej gracz otrzyma zwrot do 600 PLN.

Dodatkowo za dokonanie drugiego depozytu użytkownik otrzyma premię o wartości wpłaty, aż do 2100 PLN.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykuł25 000 PLN za obstawienie europejskich pucharów w Fortunie
Następny artykułEkspert + na UFC 274. 20 000 PLN od Fortuny za obstawienie walk
Wiele od niego można wymagać, ale zaangażowaniem przebija chyba wszystkich. Człowiek robot - pracuje po 6h dziennie i ciagle mu mało. Człowiek instytucja!