W związku z powrotem rozgrywek ligowych chociażby w Premier League, Bundeslidze oraz Ligue 1 bukmacher STS przygotował graczom specjalną ofertę promocyjną, w której to użytkownicy mogą liczyć na extra środki za typowanie meczy.

Bonus 100 zł od STS na start europejskich lig

Bonus 100 zł od STS na start europejskich lig

Śmiało trzeba powiedzieć, że w najbliższych dniach czekają nas niezywkle ciekawe mecze, bowiem dojdzie do takich rywalizacji, jak m.in. Crystal Palace – Arsneal, E. Frankfurt – Bayern Monachium, Everton – Chelsea, West Ham – Manchester City, Borusia Dortmund – Bayer Leverkusen.

Natomiast każdy użytkownik ma prawo skorzystać z oferty promocyjnej „Start sezonu. Obstaw i odbierz do 100 PLN”, która jest dostępna wyłącznie w dniach od 5 do 7 sierpnia do godziny 23:59.

Gracz, który chce skorzystać z tej akcji promocyjnej koniecznie musi do niej dołączyć na stronie www.STS.pl. Na uwadze trzeba mieć to, iż należy mieć na uwadze, że dokonać tego można wyłącznie przed zagraniem pierwszego kuponu.

Gwarantowane 100 PLN na weekend

Bukmacher STS w ramach oferty promocyjnej „Start sezonu. Obstaw i odbierz do 100 PLN” dopuszcza wyłącznie kupony wielozdarzeniowe, tzw. AKO, na których to koniecznie musi znajdować się co najmniej jedno zdarzenie dot. 1. kolejki sezonu 2022/23 rozgrywek Bundesligi, Ligue 1 lub Premier League.

Jednak kupon promocyjny musi zostać zagrany za minimum 20 PLN, a kurs całkowity nie może wynosić mniej niż 2.50.

Bonus od bukmachera Fortuna bez depozytu. Kod promocji BETONLINE

Gracz, który zagra kupon spełniający powyższe warunki promocji w prezencie otrzyma dodatkowe środki. Dokładnie mówiąc premię o wartości 50% stawki za pierwszy zagrany kupon i to bez znaczenia, jak został on rozliczony. Takie promocje sprawiają, że STS opinie ma jedne z najlepszych w Polsce.

Aktualny kod promocyjny w STS:

Zakłady bukmacherskie STS online na sam start oferują graczom limitowany pakiet powitalny, w którym to na sam start każdy z typerów może liczyć na 1640 PLN.

Warto jest zaznaczyć, że każda z pierwszych trzech wpłaty jest objęta promocją, w której to użytkownicy mogą otrzymać nawet 1500 PLN.

Dodać jest warto również następujący aspekt. A mianowicie fakt, że każdy pierwszy kupon kolejno z zakładów bukmacherskich, sportów wirtualnych oraz Betgames jest objęty ubezpieczeniem. To sprawia, że jeśli okaże się przegrany to gracz otrzyma zwrot stawki.

Jednak dodać trzeba również to, iż powyższe bonusy będą aktywne pod prostym warunkiem. A mianowicie wpisaniu kodu promocyjnego –> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12.Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułFortuna rozdaje bonusy za obstawienie meczy. Pula nagród 30 000 PLN
Następny artykułBukmacher STS online rozdaje bonusy na start. DO 1640 PLN dla każdego gracza
Wiele od niego można wymagać, ale zaangażowaniem przebija chyba wszystkich. Człowiek robot - pracuje po 6h dziennie i ciagle mu mało. Człowiek instytucja!