Interesujesz się włoską Seria A, jak tak to warto jest skorzystać z promocji jaką oferuje bukmacher LvBet. Ponieważ dla zwycięscy, który wytpuje popranie dziesięć spotkań dwudziestej siódmej kolejki zmagań we włoskiej Serie A otrzyma 20 000 PLN!!

Typuj włoską Serie A i walcz o 20 000 PLN

Typuj włoską Serie A i walcz o 20 000 PLN

W promocji mogą wziąć udział Ci gracze, którzy mają zweryfikowane konto u bukmacher LvBet, a także wcześniej dokonali przynajmniej jednej wpłaty.

Promocja polega na tym, że obstawić każdego spotkania z najbliższej serii zmagań we włoskiej Serie A typując (1 x 2;typy tylko na zwycięstwo gospodarzy lub remis lub zwycięstwo gości) w każdym z tych pojedynków. A stawka kuponu nie może być mniejsza niż 10 PLN.

Freebet od bukmachera Etoto bez depozytu. Kod promocji BETONLINE

A jest na pewno o co walczyć. Ponieważ gracz, którzy wytypuje poprawnie wszystkie te spotkania otrzyma nagrodę główną w wysokości 20 000 PLN!

Natomiast za wytypowanie 9 z 10 spotkań (dopuszczalny jest jeden błąd) bukmacher LVbet przyzna nagrodę w wysokości 5 000 PLN.

Jeżeli przytrafią się dwa błędy i gracz trafi 8 z 10 spotkań bukmacher przyzna bonus w wysokości 10 PLN.

Jednak należy pamiętać, że na jednego użytkownika przypada tylko jeden bonus. W konkursie biorą udział tylko kupony zawarte za środki własne. Wykluczone z tej promocji są natomiast kupony z wykorzystaną opcją Cash-Out.

Nagroda na konto gracza trafi najpóźniej w dniu 12 marca do godziny 17:00. Aby móc wypłacić ją należy przyznaną kwotę obrócić raz po kursie co najmniej 1.75.


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułKonkurs od LvBet na turnieje tenisowe
Następny artykułForbet tnie ryzyko na weekend
Wiele od niego można wymagać, ale zaangażowaniem przebija chyba wszystkich. Człowiek robot - pracuje po 6h dziennie i ciagle mu mało. Człowiek instytucja!