Posiadasz konto u bukmachera Forbet? Jak tak to warto jest skorzystać z promocji jaką oferuje bukmacher na środę 3 kwietnia, w której to zmniejsza ryzyko przegranej na spory wirtualne.

Bukmacher Forbet zmniejsza ryzyko przegranej na sporty wirtualne

Bukmacher Forbet zmniejsza ryzyko przegranej na sporty wirtualne

W tej promocji może wziąć udział każdy gracz, który posiada zweryfikowane konto u bukmachera Forbet. Poza tym nie trzeba nigdzie zgłaszać swojego udziału, ani się zapisywać.

Promocja obowiązuje jedynie w środę 3 kwietnia i trwa do godziny 23:59. W tej akcji promocyjnej biorą udział jedynie trzy pierwsze kupony, które będą spełniać poniższe warunki.

Freebet od bukmachera Etoto bez depozytu. Kod promocji BETONLINE

Muszą na nich znajdować się jedynie zdarzenia ze sportów wirtualnych, gdzie kurs łączny kuponu nie będzie mniejszy niż 2.00. Natomiast stawka kuponu w Forbet musi wynieść dokładnie 20 PLN.

Jeżeli okaże się, że twoje kupony zostały rozliczone jako przegrane, to za każdy taki kupon bukmacher przyzna bonus w wysokości 20 PLN. Trzeba jednak pamiętać, że w promocji biorą udział jedynie trzy pierwsze kupony.

Ewentualny bonus na konto gracza trafi po 24 godzinach od momentu rozliczenia kupony. Będzie można jego wypłacić pod warunkiem dokonania czterokrotnego obrotu otrzymanymi środkami, po kursie nie mniejszym niż 2.00.


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułForbet zwiększa wygrane o 12% – 2 kwietnia (wtorek)
Następny artykułOdbierz dodatkowe 25 PLN od bukmachera Forbet
Wiele od niego można wymagać, ale zaangażowaniem przebija chyba wszystkich. Człowiek robot - pracuje po 6h dziennie i ciagle mu mało. Człowiek instytucja!