Bukmacher Forbet na czwartek ma ciekawą promocję dla swoich graczy. Wystarczy postawić kupon za 100 PLN, aby otrzymać bonus od bukmachera w wysokości 25 PLN.

Forbet rozdaje gotówkę w czwartek – 4 kwietnia

Forbet rozdaje gotówkę w czwartek – 4 kwietnia

W promocji może wziąć udział każdy gracz, który ma zweryfikowane konto u bukmachera Forbet oraz wcześniej dokonał minimum jednego depozytu. Swojego udziału nie trzeba nigdzie zgłaszać, ani też się zapisywać.

Promocja trwa jedynie w czwartek – 4 kwietnia do godziny 23:59. Dodatkowo dotyczy one jedynie pierwszego kuponu, który spełnia poniższe warunki promocji.

Bonus od bukmachera Etoto bez depozytu. Kod promocji BETONLINE

Na kuponie muszą znajdować się minimum trzy zdarzenia, gdzie kurs każdego z nich nie będzie mniejszy niż 1.30. Poza tym kurs całkowity kuponu musi wynieść minimum 2.50. Natomiast stawka kuponu musi być nie mniejsza niż 100 PLN. Z promocji natomiast są wykluczone zdarzenia typu draw no bet, drużyna gospodarzy/gości nie ma zakładu.

Co ważne każdy gracz może otrzymać tylko jeden bonus!

Bonus od bukmachera Forbet będzie można wypłacić pod warunkiem dokonania czterokrotnego obrotu trzymaną wartością po kursie nie mniejszym niż 2.00.


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułOdbierz bonus za przegrany kupon u bukmachera
Następny artykułWiększa wygrana w piątek z Forbet – 5 kwietnia
Wiele od niego można wymagać, ale zaangażowaniem przebija chyba wszystkich. Człowiek robot - pracuje po 6h dziennie i ciagle mu mało. Człowiek instytucja!