Wigilia już jutro. Więc oznacza to, że kalendarz adwentowy u bukmacherów pomału dobiega końca. Forbet na dzisiaj, tj. 23 grudnia daje nam paczkę prezentów. Jedynie co trzeba zrobić to umieścić zdjęcie w mediach społecznościach, czyli Facebook, Instagram bądź Twiter. Musi znaleźć się tam świąteczne zdjęcie z motywem sportowy, z tagiem #ŚwiętaforBET

  1. Promocja obowiązuje jedynie dzisiaj, czyli w niedzielę 23 grudnia.
  2. Nagrodzone zostanie pięć osób, które udostępnią najlepsze Świąteczne zdjęcie z motywem sportowy, z tagiem #ŚwiętaforBET.
  3. Łącznie zostanie nagrodzone pięć osób, które to otrzymają paczkę z gadżetami od Iforbet. Jednak to nie wszystko swoje nagrody dla tych osób przekażą Ambasadorzy bukmachera.
  4. Promocja jest skierowana dla graczy forbet, gdzie to każdy może opalikować jedno zdjęcie.
  5. Bukmacher skontaktuje się osobiście z wygranymi, maksymalnie do 72 godzin, od momentu zakończenia konkursu.

Jeżeli nie masz konta w Forbet, możesz się zarejestrować w każdej wolnej chwili. Wszystko całkowicie online i bez konieczności poświęcania wielu minut z wolnego czasu!

Darmowe konto bukmacherskie założysz na www.iForbet.pl!

Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBonus 20 PLN od ETOTO
Następny artykuł10/30 PLN bonusu od Forbet
Wiele od niego można wymagać, ale zaangażowaniem przebija chyba wszystkich. Człowiek robot - pracuje po 6h dziennie i ciagle mu mało. Człowiek instytucja!