Bukmacher Fortuna zachęca do grania u siebie nowych graczy. W związku, z czym przygotował nowy pakiet promocyjny. Bowiem wystarczy założyć konto u wspomnianego operatora, aby liczyć na prezenty. Otrzymać można nawet za jeden depozyt do 1000 PLN.

Fortuna rozdaje nagrody nowych graczom

Fortuna promocje bukmacherskie

W promocji mogą wziąć udział jedynie Ci gracze, którzy nie mają konta u bukmachera Fortuna. A sam proces rejestracji w żadnym wypadku nie jest skomplikowany i potrwa dosłownie chwilę.

Nie można zapominać, że podczas rejestracji należy wpisać kod promocyjny „BETONLINE”, który wystarczy wpisać w odpowiednią rubrykę w formularzu!

Freebet od Fortuny dla nowych gracz

Po poprawnej weryfikacji danych bukmacher Fortuna daje swoim nowy graczom następujące prezenty:
-100 PLN w formie Zakładu Bez Ryzyka
-20 PLN na start jako punkty FKP, które można wykorzystać na zakłady online
-Do 1000 PLN za pierwszy depozyt na konto

Lecz trzeba podkreślić, że wszystkie próby oszustwa, jak m.in. zakładanie multikont będzie skutkowało blokadą konta przez bukmachera.

Skorzystać z tej promocji na pewno jest warto. Tym bardziej, że bukmacher Fortuna ma bogatą ofertę spotkań z dobrymi kursami oraz niską marżą. A do tego daje swoim graczom darmowe streamy online z piłki nożnej, tenisa i nie tylko!


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułPromocja na El Clasico od LvBet
Następny artykułFreebet bez depozytu od bukmachera STS
Wiele od niego można wymagać, ale zaangażowaniem przebija chyba wszystkich. Człowiek robot - pracuje po 6h dziennie i ciagle mu mało. Człowiek instytucja!