Nie masz jeszcze konta u bukmachera STS? Jak to nie, to warto jest skorzystać z promocji, jaką oferuję swoim graczom operator. Ponieważ już za sam proces rejestracji dostajemy freebet w wysokości 27 PLN, a do tego można otrzymać równowartość pierwszej wpłaty.

Odbierz freebet 27 PLN

Pakiet powitalny dotyczy osób, które jeszcze mają konta u bukmachera STS. Warto na pewno skorzystać z promocji bukmachera, który przyznaje równowartość pierwszego depozytu, aż 1000 PLN. W dodatku za sam proces rejestracji można otrzymać freebet w kwocie 27 PLN. Poprzez wpisanie kodu promocyjnego „BETONLINE”.

Licząc na otrzymanie równowartości pierwszej wpłaty należy zaznaczyć podczas rejestracji „Chcę otrzymać swój bonus startowy”. Proces rejestracji konta w żadnym wypadku nie jest skompilowany i potrwa dosłownie chwilę.

Bonus trafi na konto gracza automatycznie po zaksięgowaniu wpłaty. Po czym bez żadnych problemów będzie on dotyczył.

Odbierz freebet 27 PLN

Jednak należy pamiętać, że otrzymaną kwota trafi na konto główne po dokonaniu trzykrotnego obrotu otrzymaną kwotą. Jednak należy pamiętać, że kurs całkowity kuponu nie może być mniejszy niż 1.91. Trzeba pamiętać, że w obrocie są liczone tylko kupony wygrane.

Z obrotu są wykluczone natomiast następujące kupony: maxikombi, zakład bezpieczny, kupony wypłacone Cash – out czy takie, na których znajdują się kupony z typem Hit Dnia.

Stawka kuponu jest dowolna, zresztą jak i ilość zdarzeń na kuponie. Lecz trzeba pamiętać, że łączny kurs nie może być mniejszy niż 1.91.

Niewątpliwie warto jest założyć konto u bukmachera, ponieważ STS oferuje darmowe m.in. spotkania on-line, a także posiada szeroką ofertę zakładów.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12

Poprzedni artykułSTS zmniejsza przegrane na sporty wirtualne!
Następny artykułKonkurs od bukmachera Forbet
Wiele od niego można wymagać, ale zaangażowaniem przebija chyba wszystkich. Człowiek robot - pracuje po 6h dziennie i ciagle mu mało. Człowiek instytucja!