Bukmacher STS online nagradza wszystkich swoich użytkowników ekstra bonusami za typowanie meczy z kwalifikacji do Mistrzostw Świata w piłce nożnej. Wystarczy typować zdarzenia z tych rozgrywek, aby liczyć na bonus do 120 PLN.

Gwarantowane 120 PLN od STS za obstawienie meczy kwalifikacji do MŚ 2022 od STS

Gwarantowane 120 PLN od STS za obstawienie meczy kwalifikacji do MŚ 2022 od STS

Trzeba powiedzieć śmiało, że ciekawych konfrontacji podczas kwalifikacji do Mistrzostw Świata nie brakuje. Poza tym przed nami decydujące starcia, gdzie drużyny walczą o bilety na Mundial. A przed nami takie potyczki, jak m.in. Polska vs Węgry, Szkocja vs Dania, Irlandia Północna vs Włochy, Walia vs Belgia, czy też Holandia vs Norwegia.

Na tą okazję legalny bukmacher STS online oferuje swoim użytkownikom specjalna ofertę promocyjną „El. MŚ 2022 Cashback do 120 PLN”, a jest ona dostępna wyłącznie do 16 listopada do godziny 23:59. Istotne w tym wszystkim jest to, aby skorzystać z tej oferty koniecznie trzeba do niej się zapisać na stronie www.STS.pl.

Bonus do 120 PLN na el. MŚ 2022

Warunki wspomnianej oferty promocyjnej są niezwykle proste i czytelne dla każdego z użytkowników. W akcji „El. MŚ 2022 Cashback do 120 PLN” kwalifikacją się wszystkie zakłady wielozdarzeniowe, na których muszą znajdować się minimum dwa zdarzenia z oferty pochodzącej na MŚ 2022 w piłce nożnej o kursie nie mniejszym niż 1.50.

Bonus od bukmachera Fortuna bez depozytu. Kod promocji BETONLINE

W przypadku, gdy faworyci zawiodą gracz nie straci gotówki. Bowiem będzie mógł liczyć na zwrot 20% stawki za każdy przegrany kupon. Na konto każdego z użytkowników może wrócić nawet 120 PLN.

Jaki jest nowy kod promocyjny w STS?

Najpopularniejszy polski legalny bukmacher STS online na start oferuje graczom limitowaną ofert promocyjną, w której to każdy z typerów może liczyć an specjalny pakiet powitalny, w którym to można otrzymać extra kasę o wartości nawet 1229 PLN.

Wystarczy jedynie wpisać kod promocyjny –> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym, aby dokonać aktywacji niżej wymienionych bonusów.

Już za samą rejestrację konta gracz otrzyma 29 PLN bez żadnej wpłaty. Dodatkowo po dokonaniu pierwszego depozytu otrzyma gracz bonus jej równowartości do 1200 PLN.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12.Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułDarmowe bonusy dla graczy za typowanie meczów. Pula nagród 15 000 PLN w Betclic
Następny artykułObstawiaj FAME MMA 12 i wygrywaj extra kasę. 20 000 PLN dla typerów
Wiele od niego można wymagać, ale zaangażowaniem przebija chyba wszystkich. Człowiek robot - pracuje po 6h dziennie i ciagle mu mało. Człowiek instytucja!