Po blisko dwumiesięcznej przerwie wracamy z rozgrywkami w europejskich pucharach tj. Lidze Mistrzów i Lidze Europy. Na tą okazję bukmacher Betclic Polska przygotował graczom extra promocję, w której można wygrać darmowe środki o wartości nawet 80 PLN.

Darmowe 80 PLN na Ligę Mistrzów i Ligę Europy

Darmowe 80 PLN na Ligę Mistrzów i Ligę Europy

Śmiało można powiedzieć, że ciekawych pojedynków na pewno nie zabraknie podczas najbliższych dni. Zarówno w Lidze Mistrzów, ale i Lidze Europy, gdzie są ciekawe pary. Niewątpliwie jedno z najciekawszy starć to rywalizacja pomiędzy PSG z Barceloną.

Na tą okazję bukmacher Betclic Polska przygotował graczom limitowana ofertę promocyjną – „Misja Europa”, w której można wygrać ekstra kasę. Wspomniana akcja dostępna jest graczom w dniach od 16 do 18 lutego. Jednak chcąc wziąć w niej udział koniecznie trzeba się zapisać na stronie www.Betclic.pl.

Pewna gotówka dla graczy na europejskie puchary:

W ramach wspomnianej oferty promocyjnej dopuszczone są zarówno kupony SOLO, ale i AKO, na których muszą znajdować się wyłącznie zdarzenia z piłkarskiej Ligi Mistrzów i Ligi Europy. Typy mogą być zarówno z oferty przedmeczowej, ale i na żywo.

Chociaż na uwadze warto jest mieć fakt, że stawka minimalna każdego zakładu to 20 PLN, zaś kurs całkowity nie może być mniejszy niż 1.50.

Darmowy bonus 29 PLN za rejestrację dostępny u bukmachera STS i to bez depozytu. Kod promocji BETONLINE

Bukmacher Betclic przyzna graczom bonusy pod warunkiem, ze minimum dwa zakłady okażą się wygrane:

  • 2 wygrane kupony – bonus 20 PLN
  • 3 wygrane kupony – bonus 40 PLN
  • 5 wygranych kuponów – bonus 80 PLN

Nagrody na kontach zwycięzców znajdą się najpóźniej w dniu 19 lutego do godziny 23:59.

Aktualny kod promocyjny u bukmachera Betclic:

Zakłady bukmacherskie Betclic Polska online oferują wszystkim graczom limitowaną ofertę promocyjna na start, w której to można liczyć na pewny zakład. Cashback będzie aktywny wyłącznie wtedy, gdy użytkownik wpisze hasło promocyjne –>> KOD550 w formularzu rejestracyjnym.

To sprawi, że jeśli zakład okaże się przegrany to gracz w żadnym wypadku nie straci gotówki, ponieważ wówczas otrzyma zwrot stawki. Najwyższa wartość, jaka może trafić na konto typera to 550 PLN.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułPewniak na Puchar Polski u bukmachera Fortuna. Bonus 30 PLN dla typerów
Następny artykułPewny bonus bukmacherski od STS. Darmowe 100 PLN dla graczy
Wiele od niego można wymagać, ale zaangażowaniem przebija chyba wszystkich. Człowiek robot - pracuje po 6h dziennie i ciagle mu mało. Człowiek instytucja!